Wypadki drogowe i pożar. Kronika strażacka

Wypadek w Dębicy

W piątek 29 sierpnia w po godz. 2 w nocy w Dębicy na ul. Tysiąclecia samochód osobowy Pontiac z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożną latarnię, przewrócił się na bok i oparł o stojący na parkingu samochód.

Wypadek w Kaminicy Dolnej

Trzy osoby zostały ranne w wypadku w środę 27 sierpnia o godz. 13.27 w Kamienicy Dolnej. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe BMW i Volkswagen Passat i samochód ciężarowy Mercedes Actros.

Pożar w Czermnej

Wieczorem w środę 27 sierpnia w Czermnej zapaliło się poddasze drewnianego budynku, nie zamieszkiwanego oraz dach budynku mieszkalnego murowanego, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie. Przybyli na miejsce strażacy gasili pożar, a następnie przystąpili zrywania podbitki na domu mieszkalnym. Po ugaszeniu poddasza budynku mieszkalnego, przystąpiono do rozbiórki spalonej już konstrukcji dachu na budynku drewnianym, oraz przerzucaniu siana znajdującego się na stropie. Spaleniu uległo: częściowo konstrukcja dachu i podbitka budynku mieszkalnego, a także w całości dach na budynku drewnianym. W akcji uczestniczyły: OSP Żurowa, OSP Szerzyny, OSP Czermna, OSP Ołpiny, OSP Swoszowa, OSP Szerzyny Podlesia, PSP Tarnów Błonie, PSP Tarnów - Siedliska, a także pogotowie energetyczne, pogotowie gazowe oraz patrole Policji. Działania trwały ponad 3 godziny.

Źródło: www.straz-debica.net, ospzurowa.pl

Odsłon artykułów:
17465069

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…