Jubileusze małżeńskie gminy Skrzyszów

Jubileusze 50 i 60- lecia świętowały pary małżeńskie z gminy Skrzyszów. Podczas uroczystości wręczone zostały medale przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Wójt gminy Marcin Kiwior wręczył medale prezydenckie parom za 50-lecie pożycia małżeńskiego. W uroczystości Złotych Godów uczestniczyli też: przewodniczący rady gminy Bartłomiej Mącior, radny Czesław Boruch, proboszcz parafii Skrzyszów ks. Zdzisław Gniewek. Uroczystość miała miejsce w przedszkolu w Skrzyszowie i uświetnił ją występ przedszkolaków.

Medale wręczono parom: Marii i Franciszkowi Lazarowicz z Ładnej, Józefie i Edwardowi Ciurej z Łękawicy, Irenie i Marianowi Bień, Irenie i Stanisławowi Kramarczyk, Barbarze i Eligiuszowi Pruchnik, Zofii i Stanisławowi Skorupa, Helenie i Franciszkowi Smagacz z Pogórskiej Woli, Maria i Janowi Dąbroś, Zofii i Stefanowi Mazur, Annie i Antoniemu Sarad, Zofii i Józefowi Szponder z Skrzyszowa, Marii i Stanisławowi Kusek, Wandzie i Bronisławowi Stańczyk z Szynwałdu. Jubileusz 60 – lecia świętowali Zuzanna i Józef Stanosz z Ładnej.
Odsłon artykułów:
17456960

Odwiedza nas 250 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…