Kolejne remonty na tarnowskich cmentarzach

W tym roku Miejski Zarząd Cmentarzy w Tarnowie na remonty i budowy wydał prawie milion złotych. Właśnie kończą się kolejne prace renowacyjne na cmentarzach komunalnych.

Najwięcej (260 tys. zł) kosztowała modernizacja ronda na cmentarzu komunalnym w Krzyżu wraz alejkami. kolejne pieniądze (ponad 200 tys. zł) przeznaczono na wykonanie utwardzenia nawierzchni na cmentarzu w Krzyżu, Mościcach i Starym przeznaczono łącznie 233 tys. Oprócz tego wyremontowano krzyże oraz wybudowano kolejne granitowe groby murowane (23) na cmentarzu w Krzyżu i Mościcach. Ponadto na tych samych nekropoliach wyremontowano główne krzyże. Zakupiono także nowy samochód do obsługi pogrzebów dla Miejskiego Zarządu Cmentarzy. Na Cmentarzu Starym renowacji poddano 11 obiektów zabytkowych. Na prace te wydano ok. 74 tys. zł.

MZC kontynuował także prace nad uruchomionym w zeszłym roku internetowym systemem wyszukiwania osób pochowanych na cmentarzach komunalnych w Tarnowie. Dane te gromadzone są na stronie: www.mzc.tarnow.pl.

Info: www.tarnow.pl


Odsłon artykułów:
17521262

Odwiedza nas 274 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…