Jubileusze małżeńskie gminy Szerzyny

W Ołpinach miały miejsce uroczystości złotych i srebrnych godów małżeńskich dla gminy Szerzyny.

W Domu Kultury w Ołpinach z Jubilatami spotkali się Wójt Gminy Szerzyny Stanisław Kmiecik, Przewodniczący Rady Gminy Szerzyny Marek Antas oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anastazja Siewiera-Białoń. Wszystkim Jubilatom zostały wręczone pamiątkowe dokumenty jubileuszowe oraz skromne prezenty. Odśpiewano także sto lat a młodzież działającą przy klubie kultury w Swoszowej zaprezentowała program artystyczny. Dla Jubilatów przygotowano ponadto poczęstunek oraz zabawę przy dźwiękach kapeli z Ołpin. Jak co roku współorganizatorem spotkania wraz z Gminą Szerzyny było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach.

Wśród par mieszkających na terenie Gminy Szerzyny w bieżącym roku Jubileusz obchodziło 12 par złotych godów i 38 par srebrnych godów, natomiast w uroczystości wzięło udział łącznie 21 par.
Złoci Jubilaci to:  Mitoraj Zofia i Jan, Furman Władysława i Stanisław, Kuś Władysława i Stanisław, Filipak Janina i Stanisław, Figura Justyna i Jan, Ryba Józefa i Kazimierz, Wójcik Adela i Jan, Gabańscy Alfreda i Jan, Łabuda Marianna i Eugeniusz, Słomscy Maria i Bronisław, Bazan Kunegunda i Eugeniusz.

Szczegóły i galeria zdjęć: Szerzyny.pl

Odsłon artykułów:
17605707

Odwiedza nas 389 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…