Debata kandydatów na burmistrza Ryglic w ZalasowejKampania wyborcza w gminie Ryglice weszła już na ostatnią prostą. Prawdopodobnie jej oficjalnym zwieńczeniem była publiczna debata kandydatów na burmistrza, która odbyła się w środę 26 listopada w Zalasowej. Prezentujemy pierwszą relację z wydarzenia.


Relacja - Tarnowska.tv: http://youtu.be/MO1LKFSYe8g

Relacja filmowa - lepszeryglice.cba.pl: http://youtu.be/_3Lw4KD3EWM

Zobacz także wcześniejsze debaty:

1. Tarnowska.tv - http://youtu.be/dI-hcIAcDCs
2. Radio Kraków - http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/ryglice-wyborcza-dogrywka-przed-druga-tura/
3. Radio RDN - http://www.mixcloud.com/RDNmalopolska/debata-wyborcza-ryglice/


Paweł Augustyn i Bernard Karasiewicz - kandydaci na burmistrza Ryglic

Paweł Augustyn i Bernard Karasiewicz spotykali się w tej kampanii wyborczej kilkakrotnie z mieszkańcami gminy Ryglice. Dodatkowo, przed drugą turą wyborów samorządowych, miały miejsce aż cztery spotkania kandydatów na urząd burmistrza w formie debat zarejestrowanych przez środki przekazu. Każdy z kandydujących na urząd włodarza gminy chciał skonfrontować swoją wizję gminy na następne cztery lata. Tym razem ich rozmowa miała charakter publiczny i odbyła się przy udziale lokalnych mediów.Wszystkie debaty są dostępne w rubryce Ryglicki kalkulator wyborczy.

Spotkanie w środę 26 listopada w Zalasowej zorganizował tym razem Paweł Augustyn. Podjął się trudnego wyzwania - spotkania w miejscowości, która w większości popiera swojego rodaka - Bernarda Karasiewicza.


Paweł Augustyn


Bernard Karasiewicz

Do pensjonatu Panorama przybyło ok. 200 mieszkańców całej gminy. Z zaproszenia skorzystały także lokalne media. Debatę poprowadził redaktor Łukasz Winczura z portalu internetowego Tarnowska.tv.Organizowane przez kandydatów spotkania, wielkie zainteresowanie mieszkańców, duża ilość debat, uczestnictwo lokalnych mediów, świadczy o wyjątkowym zainteresowaniu społeczności lokalnej sprawami gminy, demokratyzacji życia społecznego oraz zwróceniu uwagi samych kandydatów na podejście do mieszkańców. Merytoryczna dyskusja nie była z całą pewnośćią nudna, przeplatały ją humorystyczne riposty obydwu kandydatów.

Posłuchaj wstępu:

Bernard Karasiewicz

{mp3}bernard-karasiewicz{/mp3}

{mp3}pawel_augustyn{/mp3}
Odsłon artykułów:
17148349

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…