Prezydencka debata na żywo w ?realu? i internecie

Już dziś o godzinie 17:30 w auli starostwa przy ul. Narutowicza 38 rozpocznie się pierwsza - w tegorocznej kampanii wyborczej do samorządu - debata kandydatów na urząd prezydenta Tarnowa. Organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Obywatelski „Sokoła”.

Patronat medialny: Gazeta Krakowska, Tarnowska TV, Radio ESKA, Tarnow.pl, Tarnow.net.pl, MiastoiLudzie.pl, Tarnowskieinfo.pl, Tarnowianin.com, TarnowskiKurierKulturalny.pl, Tarnus.pl, inTARnet.pl, Ryglice-Okolice.pl, Radnimiastatarnowa.pl i Mamawtarnowie.pl .

Debata na żywo - on-line

Do udziału zaproszono wszystkie osoby, które zgłosiły dotychczas swoje prezydenckie ambicje. Udział w pierwszej debacie potwierdziło trzech z nich: Kazimierz Koprowski, Mieczysław Kras i Jakub Kwaśny. To koncepcje prezydentury i priorytetowe projekty tych trzech lokalnych polityków na bieżąco oceniać i komentować będą wyborcy.

Dzięki transmisji Telewizji ZETO (na stronie http://debata.zetosa.pl) będzie można również śledzić debatę i zadawać pytania na żywo w internecie.

Ze względu na ograniczoną pojemność sali, wejść na debatę mogą tylko posiadacze bezpłatnych wejściówek. O przydział ostatnich zaproszeń można jeszcze wystąpić, przesyłając zgłoszenie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorzy zapraszają jednak WSZYSTKICH tarnowian z dostępem do internetu do odwiedzenia dziś popołudniu strony www.debata.zetosa.pl i śledzenia transmisji on-line z debaty prezydenckiej. Będzie też można zadać pytanie kandydatom !

Pozostałe szczegóły na stronie: www.sokol-swiat-pracy.pl


Odsłon artykułów:
17521267

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…