Samochodowe Zawody Klubowe - Jodłowa 2013

W sobotę 17 sierpnia odbędzie się IV Runda SZK 2013: Wyścig Jodłowa - Wisowa IV eliminacja SZK, wyścig na drogowym odcinku w okolicach Jodłowej.
 
Automobilklub STOMIL serdecznie zaprasza na Wyścig Jodłowa, który odbędzie się w sobotę 17 sierpnia w ramach Dni Gminy Jodłowa. Po raz kolejny przygotowaliśmy nową trasę, po raz kolejny jest to trasa trudniejsza niż poprzednie. Prawdopodobnie jest to najciekawsza trasa na jakiej ścigaliśmy się do tej pory. Wyścig będzie składał się z 2 odcinków o długości 0,95km i 1,45km następujących po sobie i rozdzielonych metą Stop-Start - tak jak rok temu w Dzwonowej. Ze względu na trudność trasy zalecamy start z pilotem, który tym razem może mieć duży wpływ na wynik. Trasa jest na tyle kręta, że nie przewidujemy szykan w celu obniżenia średniej prędkości. Na niektórych zakrętach będą ustawione ograniczenia cięć, pozostałych prawdopodobnie i tak nie będzie można ciąć ze względu na dużą bliskość rowów i skarp.

Baza Wyścigu będzie mieściła się w szkole w Jodłowej (również tak jak na Wyścigu Dzwonowa). Wpisowe będzie wynosiło 120zł, prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń wraz z wpłatą wpisowego - tylko takie zgłoszenia będą gwarantowały miejsce na liście i start w imprezie.

Dziękujemy Wójtowi Jodłowej Panu Robertowi Musze za udostępnienie tej drogi. Zapraszamy również kibiców na to ciekawe widowisko i jednocześnie informujemy, że na trasę nie ma dojazdu bocznymi drogami, przez to na wyznaczone miejsca trzeba podejść pieszo, przed Wyścigiem, od strony mety i pozostać tam do zakończenia przejazdów wyścigowych.

Po zawodach odbędzie się wręczenie nagród za Wyścig jak również za cały sezon Samochodowych Zawodów Klubowych 2013. Następnie o godzinie 19 zapraszamy na Biesiadę muzyczno-taneczną pod gwiazdami w Jodłowej.

Szczegóły, komunikaty, regulaminy, lista zgłoszeń: akstomil.pl

Patronat medialny: portal ryglice-okolice.pl

 

Odsłon artykułów:
17367657

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…