środa, 30 marzec 2016 10:45

Grali do końca i pokazali charakter!

Napisał

KS Ryglice wygrywa inauguracyjny mecz rundy wiosennej.

Do 80 minuty wydawało się, że komplet punktów powędruje do gości z Łękawicy, którzy prowadzili w tym momencie 4:3. Ambitni rygliczanie zagrali jednak do końca, doprowadzając do remisu, a trzy minuty przed końcem zadali decydujący cios za sprawą Łukasza Cetnarowskiego, dla którego był to druga bramka w meczu. Do siatki gości trafiali również Marcin Bałut (2x) oraz Piotr Cetnarowski. Dzięki zwycięstwu piłkarze KS Ryglice umocnili się na pierwszej pozycji w tabeli, dającej awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W najbliższej kolejce rygliczanie pauzują.

KS Ryglice - KS Łękawica 5:4 (1:2)

Bramki dla Ryglic: 2x Ł. Cetnarowski, 2x M. Bałut oraz P. Cetnarowski

Skład: Wypych - Oleśkiewicz, P. Cetnarowski, Sarad, Mądel - Bałut, Cich, Jamróz, D. Cetnarowski, Ł. Cetnarowski - Bęben oraz Baszczewski, Siedlik.

Rezerwa: Jękot, Kozioł, Marcinek, Zwoleń.

Tabela:

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
9. plus 11 11 3 2 6 21 - 27 -6
10. minus 11 9 2 3 6 17 - 39 -22
11. bz 11 7 2 1 8 12 - 38 -26