Michał Niemiec

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 26 marzec 2019 19:41

KS Ryglice - Gosłavia Gosławice 3:2

KS Ryglice po emocjonującym meczu z Gosłavią dopisuje do dorobku komplet punktów i awansuje na dziewiąte miejsce w tabeli tarnowskiej A-klasy.

czwartek, 21 marzec 2019 08:16

KS Ryglice zaczyna od remisu

Na inauguracje rundy wiosennej piłkarze KS Ryglice udali się do Koszyc Wielkich. Przed spotkaniem faworytem byli gospodarze, którzy z dorobkiem 22 punktów plasowali się na szóstej pozycji, wyprzedzając nasz zespół o pięć lokat.

czwartek, 06 październik 2016 20:21

KS Ryglice znów punktuje

Po bardzo słabym początku sezonu piłkarze KS Ryglice złapali formę i od pięciu spotkań nie schodzą z boiska jako pokonani. W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Kuczery przywieźli trzy punkty z Pleśnej, pokonując miejscowe Pogórze 1:0 po bramce samobójczej, a wcześniej zremisowali z Niwką (1:1), Pogorią (1:1), Orłem Lisia Góra (3:3) oraz wygrali z rezerwami Tuchovii (4:1). Dobra postawa w ostatnich meczach pozwoliła rygliczanom wydostać się z ostatniego miejsca i awansować na 10. pozycję z niewielką stratą do środka tabeli. Kolejną szansą na poprawę lokaty będzie najbliższy mecz w którym KS Ryglice zmierzy się w Szynwałdzie z KS Koszyce Wielkie (aktualnie 5 pozycja). Początek sobotniego spotkania o godz. 15:30 - zapraszamy!

wtorek, 13 wrzesień 2016 17:39

KS Ryglice podzielił się punktami

W piątej kolejce tarnowskiej A-klasy KS Ryglice zremisował z drużyną z Lisiej Góry 3:3. Spotkanie rozpoczęło się wymarzenie dla podpieczonych trenera Kuczery, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie za sprawą Bałuta. Skrzydłowy KS Ryglice wykorzystał nieporozumienie obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans golkiperowi przyjezdnych. Goście zdołali doprowadzić do remisu w ostatniej minucie pierwszej połowy po szybkiej kontrze. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał Jamróz, strzelając piękną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Podrażnienie goście ruszyli do skomasowanych ataków, w wyniku czego wywalczyli rzut karny, skutecznie zamieniony na bramkę, a chwile później zdołali wyjść na prowadzenie. Ostatecznie oba zespoły musiały zadowolić się remisem, ponieważ na osiem minut przed końcem do bramki gości trafił Bęben.

KS Ryglice - Orzeł Lisia Góra 3:3 (1:1)

Bramki: Bałut 8`, Jamróz 64`, Bęben 82` - goście 45`, 73`, 78`

KS Ryglice: Wypych - Pająk, Oleśkiewicz, P. Cetnarowski, Jękot - Bałut, Sarad, Jamróz, Kozioł - Starzyk oraz Baszczewski, Bęben, D. Kozak, Filip

W pozostałych spotkaniach: Pogórze Pleśna - LKS Rudka 2:2, KS Koszyce Wielkie - KS Niwka 7:2, Olszynka Ołpiny - Tuchovia II Tuchów 0:2, LUKS Skrzyszów - Pogoria Pogórska Wola 2:1, LKS Ładna - LKS Zgłobice 2:2. KS Radlna - Metal Tarnów (21.09).

Tabela:

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 5 12 4 0 1 20 - 5 +15
2. minus 4 10 3 1 0 16 - 6 +10
3. bz 5 10 3 1 1 11 - 6 +5
4. bz 5 10 3 1 1 13 - 16 -3
5. plus 5 9 3 0 2 21 - 14 +7
6. plus 5 8 2 2 1 10 - 8 +2
7. minus 5 7 2 1 2 12 - 8 +4
8. bz 5 7 2 1 2 8 - 13 -5
9. minus 5 6 2 0 3 10 - 11 -1
10. bz 4 5 1 2 1 9 - 10 -1
11. bz 5 4 1 1 3 11 - 12 -1
12. bz 5 3 1 0 4 10 - 21 -11
13. bz 5 2 0 2 3 7 - 15 -8
14. bz 5 2 0 2 3 7 - 20 -13
W następnej kolejce KS Ryglice rozegra mecz w Tuchowie z drugą drużyną Tuchovii, która lideruje w rozgrywkach.