Wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Pilzno  skorzystają z rządowego programu "Laboratoria Przyszłości".

Trwa rozbudowa i przebudowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Skrzyszowie na żłobek.

W sobotę 27 Listopada jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubczy obchodziła jubileusz 110-lecia swojej działalności.

Stanisław Podraza i Piotr Zięba rozpoczęli cykl opowieści z zamierzchłych czasów. Warto poznać te niezwykle historie związane z tajemniczymi miejscami.

Początek roku nie należał do najłatwiejszych ze względu na zakaz organizowania koncertów z udziałem publiczności. Przesuniętym w czasie został koncert bożonarodzeniowy, który przybrał skróconą formę

PGNiG sfinansowało odbudowę drogi z Jaworza Górnego do Gorzejowej.

W Szkole Podstawowej w Woli Lubeckiej odbył się V Gminny Konkurs Ortograficzny. Honorowy patronat nad nim objął Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn.

Pan Stefan Rojkowicz, zasłużony mieszkaniec regionu tarnowskiego, otrzymał z rąk II Wicewojewody Małopolskiego Ryszarda Pagacza „Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości” przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W uroczystym przekazaniu Medalu uczestniczył także starosta tarnowski Roman Łucarz.

Gmina Ryglice otrzymała pozytywną opinię co do wysokości taryf obowiązujących w latach 2022 i 2023 z Wód Polskich.

W Starostwie Powiatowym w Tarnowie dnia 24 listopada odbyło się oficjalne rozdanie dyplomów i pucharów, na ręce dyrektorów szkół podstawowych i średnich z powiatu tarnowskiego. W uroczystości przekazania nagród uczestniczył etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach, obecny był także dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji Czesław Mida, oraz dyrektorzy poszczególnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Strona 1 z 438
Odsłon artykułów:
15686251

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…