Zuchwała kradzież 8 marca

Tegoroczny „Dzień Kobiet” na długo zapadnie w pamięci 29-letniego mieszkańca Tarnowa. Wracając z zakupów z „tarnowskiego burku” został zaczepiony przez kobietę, która poprosiła o finansową pomoc w związku z jej trudną sytuacją materialną i brakiem pieniędzy na żywność dla dzieci.

Mężczyzna wyjął z portfela pieniądze i przekazał kobiecie, która w ramach wdzięczności zaproponowała wróżenie z kart. Podczas tego rytuału dotykała kartami portfela i pieniędzy. Po skończonej wróżbie, każdy z nich poszedł w swoją stronę. Przy kasie kolejnego sklepu, gdy mężczyzna chciał zapłacił za produkty zorientował się, że został okradziony. Z portfela podczas wróżenia kobieta wyjęła w sposób niezauważony banknoty w kwocie 1200 złotych.

Poinformowani o kradzieży policjanci bardzo szybko ustali, a następnie zatrzymali kobietę, którą okazała się 54-letnia mieszkanka Tarnowa. Zatrzymana przyznała się do kradzieży opisując jej przebieg. Podczas przeszukania miejsca jej zamieszkania dobrowolnie wydała całą skradzioną gotówkę.

Policjanci przedstawili kobiecie zarzut kradzieży, określony w artykule 278 kk, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Centrum.

Info: KMP w Tarnowie

Odsłon artykułów:
12558123

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…