środa, 31 lipiec 2019 10:39

Pożar auta. Inne akcje strażackie

Napisał

W Tuchowie doszło do pożaru samochodu. Kronika akcji ratowniczych.

We wtorek 30 lipca wczesnym popołudniem w Tuchowie przy ul. Tarnowskiej doszło do pożaru samochodu. Kierowca pojazdu jadąc droga wojewódzką nr 977 od strony Ciężkowic w niedalekiej odległości od wjazdu na plac wewnętrzny firmy zauważył wydobywające się z komory silnika dym i płomienie. Udało mu się zjechać z drogi i zatrzymać na placu wewnętrznym firmy z dala od innych samochodów. Właściciele i pracownicy firmy przy użyciu gaśnic proszkowych stanowiących zabezpieczenie obiektów firmy a także gaśnic samochodowych, podjęli skuteczne działania i stłumili płomienie. Do akcji dołączyli wkrótce także strażacy. Samochód został znacznie uszkodzony.

W poniedziałek 29 lipca strażacy usunęli drzewo w Pilźnie na ul. Kościuszki. Z kolei drzewo na linię energetyczną oraz jezdnię w Łękach Dolnych.

W niedzielę 28 lipca doszło do kolizji samochodu osobowego z motocyklem w Szynwałdzie przy granicy z Zalasową.

W sobotę 27 lipca w Pilźnie na ul. Bujnowskiego miała miejsce kolizja motocykla i samochodu osobowego. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 

W czwartek 25 lipca strażacy usunęli plamę ropopochodną w miejscowości Bielowy. W tym samy dniu ochotnicy zostali wezwani do otwarcia mieszkania w Łękach Górnych.

W środę 24 lipca w Pilźnie na ul. Bujnowskiego, na drodze krajowej nr 73 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. 

W tym samym dniu strażacy zostali zadysponowani do akcji związanej ze znalezionymi przy pracach kolejowych niewybuchami przy drodze wojewódzkiej nr 977 w Siedliskach.

Info: OSP Tuchów, OSP Pilzno, OSP Bielowy, OSP Łęki Dolne, OSP Łęki Górne, OSP Siedliska, własne

Czytany 560 razy
Odsłon artykułów:
13562737

Odwiedza nas 415 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…