js

js

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czwartek, 21 czerwiec 2018 11:16

Zmiany wikariuszy

20 czerwca w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego ks. bp Stanisław Salaterski wręczył nominacje na nowe parafie księżom wikariuszom i prefektom.

czwartek, 21 czerwiec 2018 10:45

Bezpiecznie na wakacjach

Wakacje to szczególny czas dla całej rodziny. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

środa, 30 maj 2018 17:39

Ołpiny mają plac zabaw

Informujemy, że zakończyliśmy realizację operacji o nazwie: „Budowa placu zabaw w Ołpinach w Gminie Szerzyny”, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. W ramach projektu powstał ogólnodostępny plac zabaw w miejscowości Ołpiny. Całkowity koszt projektu wyniósł 46 441,53 zł z czego dofinansowanie stanowiło 29 550,00 zł.

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców i wszystkich zainteresowanych do korzystania z placu zabaw.

Info: UG w Szerzynach

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

poniedziałek, 12 marzec 2018 09:17

W Ołpinach będzie plac zabaw

Informujemy, że w dniu 9 marca 2018 r w Krakowie przy udziale przedstawicieli: Województwa Małopolskiego – Pana Grzegorza Bracha – zastępcy Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich oraz Gminy Szerzyny – Pana Grzegorza Gotfryda – Wójta Gminy Szerzyny oraz Pana Andrzeja Sarny – Skarbnika Gminy Szerzyny została podpisana umowa o przyznaniu pomocy na realizację operacji o nazwie: „Budowa placu zabaw w Ołpinach w Gminie Szerzyny”,, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Realizacja operacji będzie możliwa dzięki złożonemu do Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju w Tuchowie, wniosku o dofinansowanie i po pozytywnej ocenie Rady Decyzyjnej PSR i po przejściu pozytywnej weryfikacji dokumentacji konkursowej w Urzędzie Marszałkowskim.

W ramach projektu powstanie ogólnodostępny dla mieszkańców, plac zabaw w Ołpinach. Całkowity koszt projektu wynosi 54 477,23 zł z czego dofinansowanie stanowi 34 663,00 zł. Planowany czas realizacji zadania to koniec maja 2018 r. Wkrótce poinformujemy o możliwości korzystania z nowego placu zabaw.

Info: UG w Szerzynach

Strona 1 z 637
Odsłon artykułów:
11872003

Odwiedza nas 281 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…