czwartek, 11 lipiec 2019 10:55

Bus 500+ w okolicy

Napisał

We wtorek bus „500+” odwiedził miejscowości we wschodniej części województwa małopolskiego, m.in. Ryglice.

Wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec spotykał się z mieszkańcami Zakliczyna, Ciężkowic, Bobowej, Łużnej, Gorlic, Ryglic i Tarnowa, informując o nowych zasadach korzystania z rozszerzonego programu „Rodzina 500 Plus”.

– Poprawa kondycji polskich rodzin, szansa na rozwój talentów dzieci czy wreszcie zapewnienie atrakcji podczas wakacyjnego wypoczynku - to jedne z wielu korzyści, jakie przynosi rządowy program „Rodzina 500 Plus”. Dziś naszym specjalnym busem „500+” dotarliśmy do wschodniej części województwa małopolskiego. Będę długo wspominał spotkanie z mieszkańcami Łużnej i Zakliczyna. Dziękuję za rozmowę i ciepłe przyjęcie. Bardzo cieszy mnie każde spotkanie z rodzinami, podczas którego możemy porozmawiać o tym, jak program „Rodzina 500 Plus” pozytywnie wpływa na ich sytuację – mówi wicewojewoda Zbigniew Starzec.

Bus 500 plus to specjalna akcja promocyjno-informacyjna Urzędów Wojewódzkich, która rozpoczęła się w dniu startu programu „Rodzina 500 plus”. Specjalne oznakowane samochody odwiedziły każdy region w Polsce. Podczas wizyt mieszkańcy mogą uzyskać informacje na temat programu, a także pomoc w wypełnieniu wniosku. Dodatkowo zainteresowani otrzymywali ulotki informacyjne, a na najmłodszych czekały miłe niespodzianki.

Info: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Czytany 647 razy
Odsłon artykułów:
13618630

Odwiedza nas 453 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…