piątek, 02 marzec 2018 15:05

Debata o bezpieczeństwie w Szerzynach

Napisał

W sobotę 11 marca policjanci zapraszają do wzięcia udziału debacie społecznej pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ”.

W przyszłą sobotę, 11 marca 2018 roku  godz. 12.30, policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie i posterunku Policji w Szerzynach zapraszają mieszkańców Szerzyn oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanej w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach debacie społecznej pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ”.

Wezmą w niej udział przedstawiciele lokalnych władz, w tym Wójt Gminy Szerzyny Grzegorz Gotfryd, Przewodniczący Rady Gminy Szerzyny Mariusz Słota, Radni Powiatu Tarnowskiego, pracujący na terenie gminy Szerzyny Roman Gabryel i Wacław Sychta oraz Sołtysi miejscowości w Gminie Szerzyny.

Stronę policyjną reprezentować będą: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie  mł. insp. Witold Ślęzak, Komendant Komisariatu Policji w Tuchowie podinsp. Marcin Mucha, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie  kom. Robert Kozak, Kierownik Posterunku Policji w Szerzynach mł.asp. Mariusz Wójcik, Specjalista zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie asp. sztab. Agnieszka Seyrlhuber oraz Dzielnicowy z terenu Gminy Szerzyny sierż. Angelika Wojtanowska-Jarek.

Uczestnicy debaty zostaną zapoznani:

  • z analizą stanu bezpieczeństwa na terenie gminy Szerzyny od czasu otwarcia Posterunku Policji
  • informacjami  na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - narzędzia służącego do diagnozy aktualnych zagrożeń społecznych, najbardziej dokuczliwych dla środowiska lokalnego, aplikacją „Moja Komenda” i założeniami programu „Dzielnicowy bliżej nas”
  • ofertą działań profilaktycznych realizowanych przez tarnowską Policję   

Podczas debaty zaplanowano m.in.  prelekcje oraz dyskusję z uczestnikami.

Info, foto: KMP w Tarnowie

Czytany 675 razy
Odsłon artykułów:
13040676

Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…