sobota, 16 grudzień 2023 16:22

Zalasowa zwycięzcą w Finale Powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej chłopców

Napisał

W Tuchowie odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej Chłopców, z wyraźnym triumfem drużyny z Zalasowej.

15 grudnia 2023 roku w Tuchowie miało miejsce emocjonujące sportowe wydarzenie - Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej Chłopców. W zawodach wzięły udział cztery drużyny, które walczyły o tytuł najlepszej drużyny powiatu.

Zmagania sportowe zakończyły się zwycięstwem drużyny z Zalasowej, która zdobyła pierwsze miejsce, zapewniając sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Drugie miejsce zajął zespół ze Skrzyszowa, który również zaprezentował wysoki poziom gry. Na trzecim miejscu uplasowała się SP nr 1 Wola Rzędzińska, a czwarte miejsce przypadło drużynie z Tuchowa.

Turniej, zorganizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, był wyrazem sportowego ducha i zaangażowania młodych zawodników.