środa, 27 wrzesień 2023 20:06

Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2023 powiatu dębickiego

Napisał

OSP Zawada i OSP Straszęcin zwyciężyły w Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych 2023, które odbyły się 24 września na stadionie w Pilźnie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, zawody zgromadziły 11 drużyn, w tym trzy zespoły dziewcząt i dziewięć drużyn mieszanych, co stanowi prawie dwukrotny wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Dębicy oraz jednostka OSP Łęki Dolne.

Wysokie, siódme miejsce zdobyła drużyna z Łęk Dolnych w kategorii męskiej i drużyn mieszanych.

Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, medalami i upominkami na zakończenie zawodów, podkreślając ich zaangażowanie i umiejętności w rywalizacji sportowo-pożarniczej.