sobota, 06 listopad 2021 15:50

Portal Ryglice-okolice.pl ma 10 lat

Napisał

W 2011 roku narodził się pomysł stworzenia lokalnego środka przekazu obejmującego zasięgiem teren gminy Ryglice i sąsiadujących miejscowości. Minęło właśnie dziesięć lat.

Pierwsze artykuły ukazały się na przełomie października i listopada 2011 roku.

W niedługim czasie informacje dotyczyły obszaru kilkudziesięciu miejscowości na południe od Tarnowa, pomiędzy Białą a Wisłoką: gminę Ryglice, Szerzyny, Tuchów, Jodłowa oraz część gminy wiejskiej Tarnów, Skrzyszów, Pilzno, Rzepiennik Strzyżewski. Zobacz: Miejscowości okolicy

Ponadto prezentowane są najważniejsze Wiadomości z regionu.

Najnowsze artykuły znajdują się na stronie główne portalu, natomiast starsze wiadomości są w zakładce Archiwum.

W lokalnym portalu informacyjnym niemal każdego dnia ukazuje się kilka newsów lub innych informacji, co daje łącznie liczbę ponad 18 tysięcy artykułów w ciągu dekady.

W tym czasie odwiedziło nasze strony tysiące osób w ponad 15 milionach odsłon. W samym 2020 r. to liczba 170 tys. użytkowników w 430 tysiącach sesji. Większość użytkowników to mieszkańcy Polski- 60%, ale spora część odwiedzających to przebywający w Stanach Zjednoczonych- 23%, czy Niemczech- 13%.

Z okazji dziesięciolecia dziękujemy wszystkim za odwiedzanie naszych stron oraz życzmy odwiedzającym i sobie jak najlepszych wiadomości z okolicy i regionu.

Czytany 273 razy
Odsłon artykułów:
15811955

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…