Konopie w namiocie w garażu

Zatrzymany 32-letni mieszkaniec Tarnowa hodował w wynajmowanym garażu marihuanę, w specjalnie do tego przygotowanym namiocie, wyposażonym w system ogrzewania, oświetlenia i wentylacji. Usłyszał zarzut posiadania i uprawy znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara więzienia na czas nie krótszy niż trzy lata.

Policjanci referatu kryminalnego komisariatu Policji w Mościcach ustalili, że w Tarnowie na jednym z osiedli mieszka mężczyzna posiadający narkotyki. Analizując zebrane informacje ustali jego adres, a następnie zatrzymali. W chwili zatrzymania, 32-letni pseudokibic jednej z tarnowskich drużyn piłkarskich, posiadał w mieszkaniu nieco ponad 170 gram marihuany. Ustalenia policjantów doprowadziły również do wynajmowanego garażu, w którym zamiast samochodu stał … materiałowy namiot. Wewnątrz niego, w odpowiednich do wzrostu roślin warunkach, w donicach rosły krzaki konopi indyjskiej. Konopie były odpowiednio oświetlone, wentylowane oraz ogrzewane. Zarówno marihuana, jak i przedmioty służące do jej uprawy zostały zabezpieczone, a 32-latek trafił do komisariatu w Mościcach. W sumie policjanci zabezpieczyli 650 gramów marihuany. Usłyszał on zarzuty posiadania i uprawy znacznej ilości konopi. Dodatkowo „kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód udowodnili mężczyźnie kradzieże w sklepach wielkopowierzchniowych na kwotę niemalże 1000 złotych.

Mężczyzna został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, gdzie przyznał się do zarzutów, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Grozi mu kara więzienia na czas nie krótszy niż 3 lata.

Inf.: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

wykonywanie instalacji elektrycznych tel. 889210355

Odsłon artykułów:
16369706

Odwiedza nas 238 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…