Policjant z Tarnowa najlepszym dyżurnym Małopolski

W środę na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadzony został finał I stopnia Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. O tytuł najlepszego dyżurnego Małopolski i zaszczyt reprezentowania województwa małopolskiego w turnieju na szczeblu krajowym rywalizowało 22 dyżurnych, reprezentujących wszystkie jednostki Policji województwa oraz komisariaty specjalistyczne (wodny i autostradowy).

Uczestnicy turnieju musieli zmierzyć się m. in. z testem wiedzy, sprawdzającym  znajomość procedur i przepisów prawa niezbędnych do wykonywania pracy dyżurnego oraz symulacją pełnienia służby na stanowisku kierowania jednostki Policji.

Z turniejowymi wyzwaniami najlepiej poradził sobie, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Tarnowie asp. szt. Waldemar Budzik. Policjant z Tarnowa okazał się najlepszy, nie tylko w konkurencji  symulacji pełnienia służby na stanowisku kierowania jednostki Policji, ale również zwyciężył w klasyfikacji ogólnej, zajmując I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji na szczeblu wojewódzkim.

Nasz kolega odebrał gratulacje oraz pamiątkowe puchary z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektora Pawła Dzierżaka oraz Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusza Dymury i jego zastępców. W listopadzie, w Szkole Policji w Katowicach będzie reprezentował Małopolskę w  turnieju krajowym.

Asp. szt. Waldemar Budzik swoją przygodę z Policją rozpoczął  blisko 19 lat temu, służąc w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym i Wydziale Kryminalnym Komisariatu Tarnów-Zachód. Jako dzielnicowy, przez 8 lat dbał o bezpieczeństwo mieszkańców tarnowskiej dzielnicy Strusina i Chyszów. Od roku pełni służbę na stanowisku kierowania Wydziału Sztab Policji komendy miejskiej w Tarnowie. Jego wielką pasją są sporty motorowe.

Info: KMP w Tarnowie

Reha Plus Fizjoterapia Ryglice

Odsłon artykułów:
13185764

Odwiedza nas 298 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…