Stowarzyszenie Mój Szynwałd podsumuje projekt, w ramach którego powstało „Cyfrowe Archiwum Medarda Czarnika”.

Początkiem listopada doszło do zniszczenia przydrożnej kapliczki św. Jana Nepomucena w Ryglicach. Kierowca auta ciężarowego musi ponieść koszty jej naprawy.

Społeczny Komitet Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości zaprasza na kolejne wydarzenie, odbywające się w ramach - towarzyszącego wyjątkowemu Jubileuszowi - VII Festiwalu Niepodległości.

W dniach 14 – 15 listopada 2018 r. (termin zapasowy - 16 listopada 2018 r.) przeprowadzony jest na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego trening systemu powszechnego ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu z powietrza.

W okresie jesienno-zimowym wzrasta zagrożenie związane z zatruciem tlenkiem węgla. Związane jest to z rozpoczęciem ogrzewania domów i mieszkań.

Kolizja z jeleniem, kolizja z ciągnikiem rolniczym oraz ucieczka i ukrywanie się za kominem pijanego kierowcy - to bilans tygodnia na drogach Tarnowa i regionu tarnowskiego. 

Wyjątkowy wieczór 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Lubczy uczczono dokładnie 11 listopada wieczornicą patriotyczną pod hasłem: „Póki Polska żyje w nas, póty nie zginie”.

Strażacy z Lubczy i Kowalowej w 100-lecie odzyskania niepodległości pracowali na cmentarzu wojennym w Kowalowej.

W 3 niedzielę Adwentu Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji organizuje kolejny Misyjny Jarmark z Aniołami w Tuchowie. Jest to okazja do konkretnego wspierania Misji Kościoła. 

Dziś w Lubczy doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego.

Strona 1 z 242
Odsłon artykułów:
12419312

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…