wtorek, 26 grudzień 2017 13:18

Apel do poszkodowanych

Napisał

Do domów mieszkańców okolicy i regionu zawitali akwizytorzy firmy, którzy zawarli nowe umowy na dostawę prądu. Sporo osób czuje się z tego powodu oszukanych.

Niektórzy ludzie, szczególnie seniorzy, podpisali umowy sprzedaży energii elektrycznej z dostawcą pod nazwą Polski Prąd i Gaz. Według Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, firma ta pozyskuje klientów w sposób niezgodny z przepisami prawa.

Klienci zawartych umów twierdzą, że nie byli poinformowani m.in. o zmianie na nowego sprzedawcę prądu. Jedną z takich osób jest mieszkanka Dzwonowej. Jej syn podjął akcję nagłośnienia całej sprawy i rozwiązania problemu. Prosi wszystkich, którzy czują się pokrzywdzeni o zgłoszenie się. Sprawa ma ujrzeć światło dzienne w programie telewizji ogólnopolskiej.

Program "Interwencja" dla TV Polsat będzie realizowany 18 stycznia w miejscowości Dzwonowa. Spotkanie to będzie otwarte.

Sławomir Nyznar prosi o zgłaszanie się do wystąpienia w telewizji pod numer telefonu 533-617-160 i przysyłanie dokumentów dotyczących zawartych umów na adres e-mail slawomirnyznar@interia .pl w plikach PDF.

 

Czytany 1559 razy
Odsłon artykułów:
12548106

Odwiedza nas 502 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…