Zwycięzcy w biegach przełajowych

W Tarnowie zakończył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych.

W Igrzyskach uczestniczyło po 13 reprezentacji dziewcząt i chłopców z 17 szkół powiatu tarnowskiego. 1 miejsce zdobyli zawodnicy i zawodniczki SP Tuchów, a drugie pozycje wywalczyły uczennice i uczniowie SP 1 Wola Rzędzińska, i tym samym awansowali do finału województwa małopolskiego.

W Gimnazjadzie wystąpiło 12 reprezentacji dziewcząt i 13 - chłopców z 13 szkół powiatu. Wśród dziewcząt kolejne miejsca zajęły zawodniczki z Wojnicza, Pleśnej i Tuchowa, spośród chłopców - Wojnicz, Pleśna. Do finału wojewódzkiego awansowali zdobywcy dwóch pierwszych miejsc.