Tuchowscy młodzicy w I Memoriale im. Pawła Pytlińskiego

W Krakowie odbył się turniej judoków juniorów- I Memoriał im. Pawła Pytlińskiego. Wysokie pozycje wywalczyli tuchowscy młodzicy.

I Memoriał im. Pawła Pytlińskiego w kategorii juniorów młodszych i młodzików w judo miał miejsce w hali T.S. Wisła Kraków. W zawodach startowało 116 zawodników z województwa małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego. W turnieju uczestniczyło również czterech tuchowskich młodzików trenera Marka Srebro. Pierwszą pozycję wywalczyła Gabriela Gut (48 kg). Dobre lokaty zajęli także: Karina Damian ? III miejsce (57 kg), Karol Knapik ? II miejsce (38 kg) oraz Kacper Sajdak ? III miejsce (60 kg). (Źródło: www.mosir.tuchow.pl)

Dodajmy, że Paweł Pytliński to znany polski judoka, która zmarł w sierpniu 2013 r. ugodzony nożem. Był zawodnikiem T.S. Wisła, Pałacu Młodzieży w Krakowie. Pochodził z miejscowości Tarnowiec.