Ostatni sparing KS Ryglice

Piłkarze KS Ryglice ulegli  w ostatnim sparingu drużynie LKS Skołyszyn, która na co dzień występuję w krośnieńskiej Lidze Okręgowej. Mimo porażki rygliczanie przez większość meczu toczyli wyrównany pojedynek z wyżej notowanym rywalem. Chwilowy kryzys nastąpił w II połowie, który skrzętnie wykorzystali przyjezdni i w przeciągu 5 minut trzykrotnie trafiali do siatki. W szeregach Ryglic na listę strzelców wpisali się Madejski oraz Mosoń.

KS Ryglice - LKS Skołyszyn 2:3 (1:0)

Skład: Poręba - Kozak, Madejski, P. Cetnarowski, Słupek - Cich, Kozioł, Cieślikowski, Bałut - Jamróz, Siedlik oraz Orlewski, Starzyk, Mosoń, Mądel

Jutrzenka Wierzchosławice - Błękitni Tarnów (B-klasa) -:-

Już teraz serdecznie zapraszamy do Jonin w niedziele (11.08) na pierwszy mecz ligowy. Podopieczni Adama Setlika zmierzą się z Dunajcem Zakliczyn, który jeszcze w poprzednim sezonie grał w Lidze Okręgowej. Początek spotkania o 17:00.  Więcej o meczu wkrótce.