Turniej zimowy w szachach- zwycięzcy

W czwartek w Szkole Podstawowej w Joninach zorganizowany został Zimowy Turniej Szachowy. Startowało w nim 30 zawodników, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Turniej rozgrywany był na dystansie 9 rund w tempie gry P-10 - system szwajcarski. Sędzią głównym turnieju był Czesław Markiewicz- arbiter klasy państwowej. Zwycięzcą zmagań został Zugmunt Soliwoda z Krościenka nad Dunajcem, zawodnik MLKSz Myślenice. Drugie miejsce zajął Tomek Magdziarczyk, a trzecie Małgorzata Sarad - mieszkańcy Zalasowej. Czwarty był  8-letni Michał Wójtowicz z Jonin.