Szynwałd kończy passę naszych piłkarzy

VI kolejka nie była szczęśliwa dla piłkarzy reprezentujących KS Ryglice, którzy ulegli w Szynwałdzie 3:4. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków miejscowych,którzy już po 8 minutach prowadzili 2:0. Rygliczanie nie podłamali się takim przebiegiem sytuacji i jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy za sprawą Ł.Cetnarowskiego i Baszczewskiego doprowadzili do remisu. W drugiej odsłonie znów oglądaliśmy zacięty pojedynek i gdy na około 15 minut przed końcem do siatki trafił Siedlik wydawało się, że pełna pula powędruję do Ryglic. Miejscowi powrócili do gry po świetnie wykonanym rzucie wolnym a w końcówce wykorzystali grę w przewadze i zadali decydujący cios. Tym samym piłkarze Szynwałdu po 6 latach notują zwycięstwo nad naszą ekipą i awansują na drugie miejsce w tabeli.

Skład: Poręba - Jękot, Parlewicz(P.Oleśkiewicz), P.Cetnarowski, Mądel - Kozak(Mosoń,Przybyła), Baszczewski, Cieślikowski, Ł.Cetnarowski - Jamróz(Siedlik), Orlewski