Koniec sezonu piłkarskiego

KS-Ryglice

W ostatnim meczu sezonu 2011/2012 piłkarze KS Ryglice mierzyli się w meczu wyjazdowym z Szynwałdem. Spotkania obu ekip nazywane przez kibiców "małymi derbami" zawsze dostarczają wiele emocji, podobnie było w niedziele. Nasi piłkarze mimo że po pół godzinnie przegrywali już 0:2 potrafili odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Hattrickiem popisał się Mateusz Siedlik a po jednym trafieniu dołożyli Łukasz Cetnarowski oraz Dawid Wątroba. Mecz zakończył się prawdziwym hokejowym wynikiem 5:4. W ostatecznej klasyfikacji zespół z Ryglic zajął czwarte miejsce z dorobkiem 39 punktów. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej przypadł natomiast KS Rzepiennik Strzyżewski oraz drużynie z Gromnika, która wywalczyła go w ostatniej kolejce. Teraz przed nami przerwa w zmaganiach a na boiska b-klasy wrócimy prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia.

Skład: Augustyn - Jękot, P.Cetnarowski, P.Oleśkiewicz, Mądel - Mosoń (60' Gubernat, 75' M.Sarad), Wątroba, Baszczewski, Cieślikowski (40' Orlewski), Ł.Cetnarowski - Siedlik (85' Nowak)