Dachowanie w Zalasowej i wypadek na moście w Ryglicach

W sobotę 27 września w Zalasowej doszło do wypadku drogowego, w którym dachował samochód. W tym samym dniu w Ryglicach spadł z mostu młody mężczyzna.

W sobotę strażacy z Ryglic i gminy mieli pełne ręce roboty. Oprócz tego, że zabezpieczali imprezę masową w Ryglicach, uczestniczyli w międzyczasie w dwóch akcjach ratowniczych.

Około południa w Zalasowej na ul.Karpackiej doszło do wypadku, w którym samochód osobowy na łuku drogi wypadł z jezdni a następnie dachował. W pojeździe podróżowała jedna osoba. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez strażaków, została przekazana zespołowi pogotowia ratunkowego i odwieziona do szpitala. Pojazd zabezpieczono i odholowano w bezpieczne miejsce. W akcji brali udzial strażacy z Ryglic, Zalasowej, PSP Tarnów - Siedliska, pogotowie ratunkowe i policja.W sobotę po godz. 23 dwudziestoparoletni chłopad spadł z mostu przy ul. Tarnowskiej w Ryglicach.
Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu i przekazaniu pogotowiu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji ratowniczej, oprócz policji i pogotowia brali udział strażacy ryglliccy i z PSP Tarnów - Siedliska.

Źródło informacji i fotografia: www.ospryglice.pl

Odsłon artykułów:
16780770

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…