OSP Kowalowa najlepsza w zawodach

Wczoraj odbyły się gminne zawody strażackie. Puchar burmistrza Ryglic zdobyli ochotnicy z Kowalowej. Gratulacje.
 
W zawodach strażackich, które miały miejsce na stadionie w Joninach uczestniczyło kilkanaście drużyn z jednostek OSP w gminie Ryglice. Najpierw walczono w sztafecie, później zmagano się w zadaniach bojowych. Spośród grup młodzieżowych najlepsi okazali się przedstawiciele z Woli Lubeckiej, Ryglic i Lubczy. Pierwsze miejsce zdobyła także jedyna z gminy reprezentacja kobieca z Kowalowej. W kategorii dorosłych, męskich drużyn najlepsi byli Kowalowianie. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła grupa z Kowalowej, za nimi uplasowali się mieszkańcy Woli Lubeckiej i Zalasowej.
Fot. OSP Ryglice. Więcej zdjęć: www.ospryglice
 
Jednostka z Kowalowej ma już na stałe dwa puchary. "Trzeba wygrać zawody trzy lata pod rząd, żeby mieć go u siebie"- opowiadają zwycięzcy. "Trzeci puchar jest u nas. Za rok będziemy walczyć o to, żeby nie przeszedł do innej jednostki. Wygraliśmy w pięknym stylu dzięki wytężonej pracy i tak zostanie".
 
Drużynie z Kowalowej będziemy kibicować we wrześniowych zawodach powiatowych.

Pierwsze źródło informacji: Ryglice-okolice.pl. Niniejszy artykuł a także fotografia nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody autorów. Uwaga ta nie dotyczy Partnerów niniejszego portalu.
Odsłon artykułów:
16780487

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…