Oliwia Miś uhonorowana nagrodą starosty tarnowskiego

Oliwia Miś, młoda i utalentowana wokalistka z Lisiej Góry w powiecie tarnowskim, została uhonorowana nagrodą starosty tarnowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz promocję Powiatu Tarnowskiego. Wyróżnienie wręczył starosta Jacek Hudyma.

Wybitne osiągnięcia młodej artystki

Jak podaje serwis Starostwa Powiatu Tarnowskiego, Oliwia Miś, mimo młodego wieku, zdobyła już liczne osiągnięcia muzyczne. Gra na pianinie i skrzypcach, a jej talent wokalny zyskał uznanie szerokiej publiczności. Była uczestniczką programu telewizyjnego "Mam talent", gdzie zakwalifikowała się do ścisłego finału. Oliwia bierze również udział w wielu przeglądach i konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich, promując Gminę Lisia Góra i Powiat Tarnowski.

Gratulacje i wsparcie lokalnych władz

Starosta Jacek Hudyma, gratulując Oliwii sukcesów, wyraził dumę z jej osiągnięć i życzył jej kolejnych spektakularnych sukcesów. Podkreślił, że wyróżnienie to jest zasługą ciężkiej pracy, talentu i pasji. Słowa uznania przekazali również Tomasz Stelmach, etatowy członek zarządu powiatu, oraz radni powiatowi Anna Grabczyńska i Zbigniew Kuta, którzy pogratulowali Oliwii wybitnych osiągnięć i zapewnili o swoim wsparciu.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.
Reklama 2 - 3a w artykule

Odsłon artykułów:
17603360

Odwiedza nas 401 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…