Tarnowscy policjanci triumfują w Zimowym Turnieju Piłki Nożnej „Winter Beef Cup 2024”

Policyjni piłkarze z Tarnowa odnieśli zwycięstwo w I Zimowym Turnieju Halowym Piłki Nożnej „Winter Beef Cup 2024”, zorganizowanym przez firmę Sokołów w Wojniczu.

Jak informuje tarnowska policja, w sobotę, 27 stycznia 2024 roku, w hali sportowej w Wojniczu odbył się I Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Winter Beef Cup 2024”, w którym triumfowali tarnowscy policjanci. W turnieju udział wzięło 8 zespołów, w tym drużyny z tarnowskiej Policji, straży pożarnej, oddziału Sokołowa, Policji z Dębicy oraz Zakładów Karnych z Tarnowa i Dębicy, rywalizując o Puchar Dyrektora Sokołów S.A. oddział w Tarnowie.

Tarnowscy policjanci, pokonując na drodze do finału zespół Sokołowa Tarnów, strażaków z Tarnowa oraz funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Dębicy, zapewnili sobie miejsce w finale po dramatycznej serii rzutów karnych z policjantami z Dębicy. W decydującym meczu, policjanci zmierzyli się z funkcjonariuszami z Zakładu Karnego z Tarnowa, wygrywając 2:1 i zdobywając tytuł najlepszej drużyny turnieju.

Szczególne wyróżnienie otrzymał bramkarz tarnowskiej drużyny, Robert Pochroń, który został uznany za najlepszego bramkarza turnieju. Zwycięstwo w turnieju to nie tylko sportowy sukces, ale również okazja do zacieśnienia więzi między różnymi służbami i promowania aktywnego trybu życia.

Odsłon artykułów:
17521006

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…