Tragiczne potrącenie na torach kolejowych w Tarnowie powoduje duże opóźnienia

W Tarnowie, w rejonie mostu kolejowego nad rzeką Białą, doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny na torach, co spowodowało znaczące opóźnienia w ruchu kolejowym, z najdłuższymi do 6 godzin dla pociągów pasażerskich.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tarnowie, w nocy z 25 na 26 stycznia w Tarnowie doszło do tragicznego incydentu na torach kolejowych w rejonie mostu nad rzeką Białą. Mężczyzna, który przebywał na torach, został potrącony przez pociąg i poniósł śmierć na miejscu. W wyniku tego zdarzenia, ruch kolejowy na tym odcinku został całkowicie wstrzymany, co skutkowało znacznymi opóźnieniami w transporcie kolejowym.

Trzy pociągi pasażerskie odnotowały opóźnienia przekraczające 6 godzin, natomiast dwa pociągi towarowe zostały opóźnione o około 3 godziny. Policja i prokurator z Tarnowa przeprowadzili dochodzenie na miejscu wypadku, zbierając dowody i ślady. Pomimo odnalezienia przy mężczyźnie dokumentów, konieczne jest przeprowadzenie badań genetycznych do pełnego ustalenia jego tożsamości.

Ten tragiczny wypadek na szlaku kolejowym miał znaczący wpływ na harmonogram ruchu kolejowego w regionie, podkreślając jednocześnie ryzyka związane z przebywaniem na torach kolejowych.

Odsłon artykułów:
17522242

Odwiedza nas 649 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…