Modernizacja świetlicy wiejskiej 'STOKROTKA' w Turzy dzięki dofinansowaniu

Gmina Rzepiennik Strzyżewski uzyskała dofinansowanie w ramach programu 'Małopolskie Świetlice Wiejskie 2023', które umożliwi zakup nowego wyposażenia dla świetlicy 'STOKROTKA' w Turzy.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski otrzymała dofinansowanie w wysokości 29 995 złotych ze środków Województwa Małopolskiego, które pozwoli na zakup niezbędnego wyposażenia do świetlicy wiejskiej "STOKROTKA" w Turzy. Projekt ten realizowany jest w ramach konkursu „Małopolskie Świetlice Wiejskie 2023”.

W ramach modernizacji świetlicy zaplanowano zakup stołów, krzeseł, wieszaka na ubrania, materiałów dydaktycznych, mebli, piłkarzyków, stołu tenisowego, rolet na okna oraz stworzenie interaktywnego kącika dla dzieci z stolikami i krzesełkami przeznaczonymi dla najmłodszych. Całkowity koszt tych inwestycji wyniesie 42 850 złotych, z czego większość pokryje wspomniane dofinansowanie.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Mamy nadzieję, że dostarczył Ci wartościowych informacji. Zapraszamy do lektury innych naszych publikacji.

Odsłon artykułów:
17605700

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…