Uroczyste otwarcie budynku wielofunkcyjnego w Brzyskach

W Brzyskach miało miejsce otwarcie nowego budynku wielofunkcyjnego, w którym znajdzie się m.in. Dom Seniora. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych i krajowych.

Starostwo Powiatu Jasielskiego poinformowało, że 20 września 2023 r. w Brzyskach odbyło się uroczyste otwarcie budynku wielofunkcyjnego, zlokalizowanego na terenie byłego GS-u. Projekt został sfinansowany z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W jednym z lokali nowego obiektu będzie funkcjonować Dom Seniora.

Podczas ceremonii Adam Pawluś, Starosta Jasielski, wraz z innymi zaproszonymi gośćmi, dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi. Maria Kurowska, Poseł na Sejm RP, podkreśliła znaczenie współpracy w realizacji takich przedsięwzięć i zwróciła uwagę na ważność wsparcia dla seniorów. Inni przedstawiciele władz, w tym Jolanta Sawicka, Wicewojewoda Podkarpacki, i Piotr Pilch, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, życzyli dalszego rozwoju Gminy Brzyska i zachęcali do korzystania z rządowych programów wsparcia.

Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych i krajowych, którzy podkreślali znaczenie inwestycji dla lokalnej społeczności.

Odsłon artykułów:
17161834

Odwiedza nas 370 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…