Kandydaci do Sejmu i Senatu z powiatu dębickiego 2023

Prezentujemy kandydatów do Sejmu i Senatu z naszych okręgów wyborczych na podstawie publikacji Państwowej Komisji Wyborczej.

Kandydaci do Sejmu - okręg nr 23 i kandydaci do Senatu - okręg 55 obejmujący m.in. powiat dębicki:

Kandydaci do Sejmu - okręg nr 23

Okręg wyborczy numer 23 obejmuje część województwa podkarpackiego, w tym obszary powiatów: dębickiego, kolbuszowskiego, leżajskiego, łańcuckiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, stalowowolskiego, strzyżowskiego oraz tarnobrzeskiego, a także miasta na prawach powiatu Rzeszów i Tarnobrzeg. W tym okręgu dostępnych jest 15 mandatów do Sejmu.

Oto kandydaci:

1. KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  1. Aleksandra Dominika SOPUCH - kierownik biura - Kamieniec Ząbkowicki - nie należy do partii politycznej
  2. Grzegorz Wojciech RYKAŁA - specjalista do spraw zarządzania - Niechobrz - członek partii politycznej: Odpowiedzialność
  3. Jarosław Marcin DROZDOWICZ - psycholog - Jarosław - nie należy do partii politycznej
  4. Sławomir Maciej JAMRÓZ - adwokat - Hyżne - nie należy do partii politycznej
  5. Agnieszka Stefania BELTER - stewardesa - Czarna - nie należy do partii politycznej
  6. Magdalena WIESZCZEK - pielęgniarka - Jawornik - nie należy do partii politycznej
  7. Marcin Andrzej KALATA - technik ekonomista - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  8. Justyna Maria SOBEK - pracownik biurowy - Handzlówka - nie należy do partii politycznej
  9. Ewelina SZYBIST - sprzedawca - Handzlówka - nie należy do partii politycznej
  10. Dominika Wioletta CISZEK - wyższy urzędnik samorządowy - Załęcze Małe - nie należy do partii politycznej
  11. Marcin Andrzej BERESTECKI - urzędnik samorządowy - Stary Wołów - nie należy do partii politycznej
  12. Beata Anna FAJKOWSKA - wyższy urzędnik samorządowy - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  13. Andrzej Piotr BILEWICZ - właściciel zakładu usługowego - Bystrzyca - nie należy do partii politycznej
  14. Laura Romualda ŁOMOTOWSKA - ekonomista - Bolesławiec - nie należy do partii politycznej
  15. Iwona Elżbieta DYSZKIEWICZ - wyższy urzędnik samorządowy - Węgry - nie należy do partii politycznej
  16. Marcin WINCZURA - inżynier automatyki i robotyki - Kuklice - nie należy do partii politycznej
  17. Agnieszka Grażyna BARAŃSKA - asystent nauczyciela przedszkola - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  18. Paweł PRZYBYLSKI - kierowca samochodu osobowego - Kiełczów - nie należy do partii politycznej
  19. Katarzyna Maria KOZDROWSKA - wyższy urzędnik samorządowy - Ziębice - nie należy do partii politycznej
  20. Michał Grzegorz SZAREK - dyrektor techniczny - Bielsko-Biała - nie należy do partii politycznej
  21. Marta SPERCZYŃSKA - ekonomista - Borówki - nie należy do partii politycznej
  22. Michał Krzysztof NOWAKOWSKI - politolog - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  23. Agnieszka Alina ADACH - specjalista administracji publicznej - Legnica - nie należy do partii politycznej
  24. Bartłomiej Łukasz DZIEKAN - ekonomista - Mielec - nie należy do partii politycznej
  25. Celina Barbara MARCHEWKA - dziennikarz - Siechnice - nie należy do partii politycznej
  26. Rafał Tadeusz PILCH - wyższy urzędnik samorządowy - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  27. Dagmara Paulina PŁOSZAJSKA - specjalista do spraw public relations - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  28. Marek Stanisław GOŁEMBICKI - pracownik biurowy - Ligota Piękna - nie należy do partii politycznej
  29. Kamila Anna KUBICZ - pracownik biurowy - Wrocław - nie należy do partii politycznej
  30. Marcin Konrad FURA - prezes - Rzeszów - nie należy do partii politycznej

2. KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

  1. Adam DZIEDZIC - inżynier mechanik - Trzciana - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. Elżbieta Jolanta BURKIEWICZ - przedsiębiorca - Mielec - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  3. Sylwester Mikołaj KORYCKI - kierownik projektu - Pustków - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  4. Ewa Marianna GOŁĘBIOWSKA - urzędnik samorządowy - Parkosz - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  5. Krzysztof Grzegorz STAŃKO - wyższy urzędnik samorządowy - Rzeszów - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  6. Stanisław Józef LONCZAK - przedstawiciel władzy samorządowej - Radomyśl Wielki - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  7. Damian Ignacy SZUBART - prawnik - Łańcut - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  8. Maria Teresa GOLENIA - położna - Ropczyce - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  9. Sebastian ŻAK - pracownik kancelaryjny - Turbia - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  10. Zbigniew Andrzej TRĘBACZ - dyrektor szkoły - Leżajsk - nie należy do partii politycznej
  11. Aldona Maria WYSOCKA - architekt - Rzeszów - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  12. Sławomir Władysław KOWAL - mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych - Nowy Borek - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  13. Daniel Jarosław BŁACHANIEC - inżynier teleinformatyk - Suchy Grunt - nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
  14. Błażej Stefan BOROWIEC - administrator bezpieczeństwa informacji (inspektor ochrony danych) - Nisko - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  15. Aleksandra Maria GRZEBYK - adwokat - Rzeszów - nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
  16. Daniel Grzegorz WÓJCIK - kierownik domu kultury - Wola Brzostecka - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  17. Paweł Sebastian LASOTA - grafik komputerowy - Rzeszów - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  18. Krzysztof Jan KOSIŃSKI - nauczyciel - Niedźwiada - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  19. Wojciech ŚMIECH - prawnik - Nowa Dęba - nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
  20. Magdalena Natalia BURGHARDT - ekonomista - Padew Narodowa - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  21. Marcin Krzysztof KOZIARA - inżynier elektronik - Chotowa - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  22. Anna Maria GNIEWEK‑MAREK - socjolog - Głogów Małopolski - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  23. Żaneta Agnieszka WÓJTOWICZ - magazynier - Marki - nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
  24. Barbara ZYCH - pielęgniarka - Tarnobrzeg - nie należy do partii politycznej
  25. Katarzyna KLIMOWICZ - technik dentystyczny - Dąbrowa Tarnowska - nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
  26. Marta Barbara UTNICKA - animator kultury - Żarnowa - nie należy do partii politycznej
  27. Anita Magdalena SZPUNAR - sekretarka - Malawa - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  28. Maria Joanna ŚWINIUCH - adwokat - Iwierzyce - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  29. Jerzy Aleksander BLICHARZ - przedsiębiorca - Rzeszów - członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  30. Leszek Janusz SURDY - przedstawiciel władzy samorządowej - Gorzyce - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.

3. KW NOWA LEWICA

  1. Wiesław BUŻ - socjolog - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  2. Patrycja Izabela PAWLAK-KAMIŃSKA - prawnik - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  3. Agnieszka ITNER - socjolog - Rzeszów - członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. Joanna Stanisława RYCZAJ - ekonomista - Mielec - nie należy do partii politycznej
  5. Józef Michał FRYC - nauczyciel - Kolbuszowa - nie należy do partii politycznej
  6. Dorota Anna DOMINIK - pedagog - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  7. Paweł Mateusz SZCZYGŁOWSKI - student - Ostrowiec Świętokrzyski - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  8. Amanda Anna SIUDY - ekonomista - Nisko - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  9. Krzysztof JASIŃSKI - rencista - Łańcut - członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. Ala ZYCH - nauczyciel - Krzaki - nie należy do partii politycznej
  11. Janusz STĄCEL - prawnik - Nowa Sarzyna - nie należy do partii politycznej
  12. Natalia Ludmiła KACAŁA - księgowa - Mielec - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  13. Wiesław Stanisław JELEŃ - kierowca mechanik - Blizna - nie należy do partii politycznej
  14. Ewelina FIJOŁEK - nauczyciel - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  15. Jakub Maciej SKIBA - student - Rudnik nad Sanem - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  16. Agnieszka Monika CHMIEL - technik ekonomista - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  17. Kacper KOWALSKI - student - Mielec - członek partii politycznej: Lewica Razem
  18. Karolina DEREŃ - prawnik - Tarnobrzeg - członek partii politycznej: Lewica Razem
  19. Oskar Zbigniew URBAN - ekonomista - Sonina - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  20. Monika RŻANY - socjolog - Mielec - członek partii politycznej: Lewica Razem
  21. Artur Stanisław GRONEK - emeryt - Tarnobrzeg - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  22. Krystyna DZIĄGWA - technik budowlany - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  23. Kamil Paweł KRZEMIŃSKI - kierownik lokalu gastronomicznego - Grabiny - nie należy do partii politycznej
  24. Marta Józefa WYTRWAŁ - emeryt - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  25. Tadeusz Janusz CHMIEL - pracownik ochrony fizycznej - Nowa Sarzyna - nie należy do partii politycznej
  26. Izabela SZPIECH-KASICA - dyrektor ds. administracyjnych - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  27. Andrzej TEPLICKI - przedsiębiorca - Dynów - nie należy do partii politycznej
  28. Marcin Łukasz KAŹMIERSKI - manager - Łańcut - nie należy do partii politycznej
  29. Przemysław RÓG - mediator sądowy - Broniszów - członek partii politycznej: Nowa Lewica
  30. Michał Andrzej SZTUK - politolog - Kielnarowa - członek partii politycznej: Nowa Lewica

4. KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Zbigniew Tadeusz ZIOBRO - prawnik - Warszawa - członek partii politycznej: Suwerenna Polska
  2. Krzysztof SOBOLEWSKI - parlamentarzysta - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. Ewa Maria LENIART - prawnik - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. Rafał WEBER - prawnik - Stalowa Wola - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. Jan Marek WARZECHA - ekonomista - Dębica - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  6. Zbigniew Michał CHMIELOWIEC - inżynier inżynierii środowiska - Kolbuszowa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  7. Ewa Maria DRAUS - nauczyciel akademicki - Kolbuszowa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  8. Jerzy BEDNARZ - rolnik - Kamień - nie należy do partii politycznej
  9. Andrzej SZLACHTA - nauczyciel akademicki - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  10. Fryderyk Sylwester KAPINOS - parlamentarzysta - Mielec - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  11. Jerzy Stanisław PAUL - parlamentarzysta - Sarzyna - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  12. Kazimierz Edward GOŁOJUCH - parlamentarzysta - Zalesie - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  13. Karol Wojciech OŻÓG - nauczyciel akademicki - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  14. Krystyna Małgorzata WRÓBLEWSKA - nauczyciel - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  15. Stanisław KRUCZEK - inżynier elektryk - Futoma - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  16. Kamila Barbara PIECH - prawnik - Stalowa Wola - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  17. Jacek MAGDOŃ - nauczyciel - Ropczyce - nie należy do partii politycznej
  18. Halina Maria SZYDEŁKO - radca prawny - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  19. Kamil KALINKA - politolog - Tarnobrzeg - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  20. Robert Czesław GODEK - nauczyciel - Stępina - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  21. Piotr Paweł CHĘCIEK - politolog - Dębica - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  22. Bernadeta Dorota FRYSZTAK - nauczyciel - Sędziszów Małopolski - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  23. Mieczysław TOŁPA - nauczyciel - Wierzawice - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  24. Ewa Maria KANTOR - nauczyciel - Dębica - nie należy do partii politycznej
  25. Krystyna RUSIN - nauczyciel - Skopanie - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  26. Joanna Dorota MURIAS - ekonomista - Kraczkowa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  27. Karolina Anna PALEŃ - pedagog - Stalowa Wola - nie należy do partii politycznej
  28. Grażyna SZARAMA - nauczyciel - Rzeszów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  29. Andrzej GŁAZ - wyższy urzędnik samorządowy - Jaślany - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  30. Marcin Józef WARCHOŁ - adwokat - Rzeszów - członek partii politycznej: Suwerenna Polska

5. KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Grzegorz Michał BRAUN - reżyser - Rzeszów - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  2. Tomasz Wojciech BUCZEK - przedsiębiorca - Kolbuszowa Górna - członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
  3. Michał POŁUBOCZEK - przedsiębiorca - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  4. Roman SZOSTEK - pracownik naukowy - Rzeszów - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  5. Ireneusz DZIESZKO - przedsiębiorca - Mielec - nie należy do partii politycznej
  6. Waldemar ZARĘBSKI - lekarz medycyny - Kolbuszowa - nie należy do partii politycznej
  7. Teresa Jadwiga PRACOWNIK - nauczyciel - Ulanów - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  8. Aleksandra Monika ZYCH - handlowiec - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  9. Kacper Franciszek SZELĄG - student - Stalowa Wola - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  10. Wiesław Jan WALAT - inżynier mechanik - Rzeszów - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  11. Tomasz Sebastian LĘCZNAR - grafik komputerowy - Rzeszów - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  12. Liliana Anna WICKOWSKA‑MACIĄG - nauczyciel - Borek Stary - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  13. Robert RAŚ - nauczyciel - Ropczyce - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  14. Andżelika Marta SZOZDA - sanitariusz szpitalny - Laszki - nie należy do partii politycznej
  15. Przemysław Gustaw POPIELARZ - inżynier systemu - Kamionka - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  16. Ewelina BOCHNIA - przedsiębiorca - Dębica - nie należy do partii politycznej
  17. Mateusz Robert SZKOŁUT - blacharz samochodowy - Grodzisko - nie należy do partii politycznej
  18. Katarzyna Anna PIWOWAR - pracownik obsługi biurowej - Przedmieście Czudeckie - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  19. Aleksander DYGUŁA - spawacz - Tyczyn - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  20. Małgorzata Anna CISŁO - nauczyciel - Zarzecze - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  21. Magdalena Klara RAWSKA‑WNĘK - lekarz dentysta - Tarnobrzeg - nie należy do partii politycznej
  22. Natalia Teresa KUSZ - ekonomista - Kosina - nie należy do partii politycznej
  23. Robert Adam KUCZEK - inżynier elektroenergetyk - Nowa Sarzyna - nie należy do partii politycznej
  24. Dawid KOZAK - programista - Dębica - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  25. Dawid KRUPCZAK - przedsiębiorca - Błędowa Tyczyńska - nie należy do partii politycznej
  26. Elżbieta CHORZĘPA - księgowa - Trzeboś - nie należy do partii politycznej
  27. Krzysztof Jan WIŚNIOWSKI - przedsiębiorca - Zawierzbie - nie należy do partii politycznej
  28. Bogusław Władysław TOFILSKI - urzędnik samorządowy - Wólka Tanewska - nie należy do partii politycznej
  29. Łukasz LUDIAN - przedsiębiorca - Przędzel - członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  30. Karolina Anna PIKUŁA - dziennikarz - Rzeszów - członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej

6. KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Paweł Robert KOWAL - nauczyciel akademicki - Warszawa - nie należy do partii politycznej
  2. Krystyna SKOWROŃSKA - kierownik placówki bankowej - Mielec - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  3. Jacek Andrzej WIŚNIEWSKI - nauczyciel - Mielec - nie należy do partii politycznej
  4. Błażej Jan BIENIASZ - rolnik - Łąka - członek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK
  5. Bogusława Janina CZACHOR‑KUSTRA - ekonomista - Zaczernie - nie należy do partii politycznej
  6. Krzysztof Romuald LIPCZYŃSKI - nauczyciel - Straszęcin - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  7. Renata Celina BUTRYN - nauczyciel - Stalowa Wola - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  8. Sławomir Mariusz CZWAL - politolog - Nisko - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. Grażyna POTAŃSKA - ekonomista - Tarnobrzeg - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  10. Józef GDAŃSKI - emeryt - Budy Łańcuckie - nie należy do partii politycznej
  11. Tomasz Władysław CYRAN - prawnik - Rzeszów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  12. Zbigniew Józef MOŻDŻEŃ - przedsiębiorca - Jarosław - nie należy do partii politycznej
  13. Aneta Anna KRAJEWSKA - nauczyciel - Gnojnica - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  14. Marta KABARA‑DZIADOSZ - socjolog - Dębica - nie należy do partii politycznej
  15. Michał KARKUT - handlowiec - Kolbuszowa Górna - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  16. Krzysztof Jacek TROFINIAK - inżynier mechanik - Tarnobrzeg - nie należy do partii politycznej
  17. Krzysztof Adam FERET - informatyk - Rzeszów - członek partii politycznej: Nowoczesna
  18. Maja Katarzyna DROŻDŻAK - lekarz medycyny - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  19. Roman KOŁACZ - inżynier pożarnictwa - Zgórsko - nie należy do partii politycznej
  20. Agata KAWALEC‑PAŁKA - pracownik samorządowy - Połomia - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  21. Dariusz Krzysztof BUKOWSKI - przedsiębiorca - Gorzyce - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  22. Tomasz Dominik LIGNAR - specjalista do spraw integracji europejskiej - Rzeszów - członek partii politycznej: Zieloni
  23. Rafał Piotr NIEDZIELSKI - mechanik samochodowy - Skrzyszów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  24. Sławomir Maciej KRASOŃ - fizjoterapeuta - Stalowa Wola - nie należy do partii politycznej
  25. Dominik Piotr TUREK - technik ekonomista - Dębica - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  26. Magdalena Maria CZECHOWICZ‑DULIAN - nauczyciel akademicki - Nowa Sarzyna - nie należy do partii politycznej
  27. Urszula Małgorzata OWSIANY - przedsiębiorca - Łańcut - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  28. Katarzyna PALUCH - nauczyciel - Tarnobrzeg - członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
  29. Małgorzata SZTABA‑CHOLEWA - sekretarz sądowy - Rudnik nad Sanem - nie należy do partii politycznej
  30. Zdzisław GAWLIK - nauczyciel akademicki - Rzeszów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KW POLSKA JEST JEDNA

  1. Elżbieta Janina ZAWIERUCHA - przedsiębiorca - Radomyśl Wielki - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  2. Waldemar GOŃKA - agent ubezpieczeniowy - Stara Jastrząbka - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  3. Daniel NYKIEL - doradca handlowy - Rzeszów - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  4. Małgorzata Maria SYNOWIECKA - pielęgniarka - Brzostek - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  5. Marek BORAWIAK - budowlaniec - Głogów Małopolski - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  6. Mirosław Stanisław JANOTA - informatyk - Haczów - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  7. Robert Józef FAJGER - specjalista do spraw badań i rozwoju - Albigowa - nie należy do partii politycznej
  8. Małgorzata Joanna KOŁODZIEJ - kosmetyczka - Sokołów Małopolski - nie należy do partii politycznej
  9. Ewelina Anna ZACZEK - elektromechanik - Głogów Małopolski - nie należy do partii politycznej
  10. Mirosław Stanisław ZAREMBA - pedagog - Połomia - nie należy do partii politycznej
  11. Elżbieta BOBER - emeryt - Rzeszów - nie należy do partii politycznej
  12. Janusz Grzegorz NIEMIER - emeryt - Świlcza - członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  13. Krzysztof Jan KOZIK - administrator nieruchomości - Mielec - nie należy do partii politycznej
  14. Karolina Beata KUŚNIERZ - pielęgniarka - Albigowa - nie należy do partii politycznej
  15. Radosław Stanisław STĄCZEK - handlowiec - Rzeszów - nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Senatu okręg nr 55

Okręg wyborczy numer 55 w wyborach do Senatu obejmuje część województwa podkarpackiego, a dokładniej obszary powiatów: dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski oraz strzyżowski.

Oto kandydaci:

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Jacek Tomasz ĆWIĘKA - Teolog z Rzeszowa, członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej.

KW NOWA LEWICA

Marek Jan PAPROCKI - Nauczyciel z Mielca, nie należy do partii politycznej.

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Zdzisław Stanisław PUPA - Rolnik z Góra Ropczycka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.

Zobacz także:

Kandydaci do Sejmu - okręg nr 15 i kandydaci do Senatu - okręg 35 obejmujący m.in. powiat tarnowski i Tarnów

Wybory Parlamentarne 2023: Listy kandydatów

Referendum ogólnokrajowe

Odsłon artykułów:
17391351

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…