poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:44

Przyjazd do Polski

Napisał

Złombol 2018 z perspektywy członka ekipy Skody Suchego

Jak po nocy dzień tak i my zerwaliśmy się na śniadanie. Dzień 7 przed nami. Śniadanie zaskoczyło nas bardziej niż ostatni stopień schodów na każdej klatce. Po spożyciu własnych konserw ruszyliśmy do celu naszej rumuńskiej przygody!

Droga Transfogaraska - której wysokość osiąga 2042 m. Nasze bolidy dawały radę a widoki rekompensowały wszelkie trudy. A na szczycie aż dech zapierało i tchu brakowało z wrażenia. Zjazd w dół zaowocował przegrzaniem się hamulców w Skodzie Suchego i prawie, że zawałem. Ta sytuacja została opanowana i mogliśmy kontynuować podróż przez Rumunię po czymś co miejscami przypominało wszystko poza drogą w kierunku Węgier. Pamiątką po wizycie w Rumunii jest konieczność naprawy przedniego zawieszenia w bolidzie Suchego.

Węgry i Słowacja już nas niczym nie zaskoczyły. Może po za tym, że celniczka węgierska zechciała sprawdzić nam zawartość bagażnika w tylnej części samochodu, jednak zamontowany tam silnik ją zniechęcił.

Polska powitała nas lekką mgłą. Skody zaliczyły jeszcze OES po Magurze Małastowskiej. Wraz z Krzysztofem pokazaliśmy Kolegą z nizinnych części Polski jak się u nas jeździ. Rozbudzili się i ożyli.

Do Bazy Suchego dotarliśmy lekko po północy.

Czytaj także:

Start Skody Suchego 
Z Katowic do Budapesztu 
Przez Macedonię do Grecji 
Nad Morzem Egejskim 
Drugi dzień w Grecji
Powrót przez Rumunię
> Przyjazd do Polski  
Złombolowe wspomnienia
Złombol 2018

Czytany 1553 razy
Odsłon artykułów:
17546226

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…