piątek, 14 luty 2020 10:57

"Inne Światy" Marcina Bawca

Napisał

W minioną niedzielę, 9. lutego, w Gemini Park Tarnów została otwarta wystawa pt. "Inne Światy". Autorem wystawy jest Marcin Bawiec.

Wystawa "Inne Światy" prezentuje niezwykłe zdjęcia, przedstawiające architekturę oraz krajobrazy, przedstawione w kreatywny i niecodzienny sposób. Każde zdjęcie z "Innych Światów" ma swoją historię. Każde jest wyjątkowe oraz przedstawia budowlę lub element architektury, które sfotografowane oraz obrobione zostały w niespotykany sposób. Znaleźć je będzie można w dość nietypowym miejscu - ekspozycja pojawi się na terenie parkingu wewnętrznego centrum handlowego Gemini Park Tarnów - w "Galerii G10" - nowym miejscu, które zostało specjalnie przygotowane do takich ekspozycji. "Galeria G10" zlokalizowana jest na strefie niebieskiej parkingu wewnętrznego, przy słupie G10. 

Wystawa "Inne Światy" prezentuje 35 fotografii. Można je obejrzeć na parkingu Gemini Park w dniach: do 16. lutego. Później wystawa trafi na kolejny tydzień na teren pasażu handlowego galerii. Ekspozycja prezentowana będzie w godzinach otwarcia Gemini Park. Wstęp jest wolny.

Autorem prac jest Marcin Bawiec - artysta fotograf, pochodzący z Jodłowej, na co dzień mieszkający i pracujący w Tarnowie. Fotograf został uhonorowany tytułem Artiste FIAP (AFIAP) oraz tytułem Excellence FIAP (EFIAP). Jest również członkiem Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum i reprezentuje Photographic Society of America (PSA), którego jest dyrektorem do spraw członkostwa, a także Oficerem Łącznikowym PSA w Polsce. 

Czytaj także: pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Bawiec

Autor prac jest również Ambasadorem kampanii Gemini: Tarnowskie Oblicza Mody. Poprzez wystawę, tarnowskie Gemini Park chce promować fotografię, kulturę i sztukę. Warto dodać, że będzie to pierwsza z cyklu wystaw tarnowskich oraz regionalnych artystów w tym miejscu. Tym bardziej, że miłośników fotografii czy malarstwa w naszym regionie nie brakuje. 

Info, więcej informacji: Gemini Park Tarnów / www.tarnow.geminipark.pl

Dodajmy, że Marcin Bawiec jest fotoreporterem współpracującym z portalem Ryglice-okolice.pl i wielokrotnie publikowano jego fotografie: Podróże Marcina Bawca, fotorelacje Marcina Bawca

Fotorelacja z otwarcia wystawy: Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum

Reklama 2 - 3a w artykule

Czytany 1322 razy
Odsłon artykułów:
17585411

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…