środa, 08 styczeń 2020 10:33

Adwokat radzi

Napisał

Rozpoczynamy cykl porad prawnych, które zaprezentuje adwokat Karolina Szarama.

Prowadzisz działalność nierejestrowaną? Sprawdź czy stałeś się przedsiębiorcą! - to pierwszy ciekawy i ważny temat, który otwiera nowy dział w niniejszym portalu. 

Od pewnego czasu, istnieje nowa droga prowadząca do założenia przez osobę fizyczną działalności gospodarczej. Wszyscy znamy tę tradycyjną: rejestrację w CEiDG. Mało kto jednak ma świadomość, że prowadząc działalność nierejestrowaną może stać się przedsiębiorcą z automatu - pierwszą poradę kieruje specjalistka prawa, Karolina Szarama do przedsiębiorców.

Wyjaśnienie innych zawiłych zagadnień i przybliżenie ważnych problemów, znajduje się w rubryce Adwokat radzi, która udostępniona jest w głównym menu serwisu.

Karolina Szarama, to absolwentka prawa, adwokat, prowadząca własną kancelarię. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich kancelariach adwokackich oraz sądach na terenie całego kraju. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, ale nie tylko. Jej motto zawodowe brzmi: „nie szukam problemów prawnych, szukam ich rozwiązań”.

Więcej o autorce porad prawnych: Karolina Szarama.

Pierwsza porada prawna

 

Czytany 1695 razy
Odsłon artykułów:
17462065

Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…