sobota, 30 marzec 2019 13:37

Akcje strażackie

Napisał

W ostatnim czasie strażacy z okolicy uczestniczyli w wielu akcjach ratowniczych.

W sobotę 30 marca straż z Poręby Radlnej uczestniczyła w gaszeniu traw w Radlnej. Rano w Skrzyszowie doszło do wypadku drogowego, podczas którego jedna osoba została poszkodowana.

W piątek 28 marca strażacy z Pilzna zostali wezwani do otwarcia mieszkania przy ul. Paderewskiego. Z kolei do pożary sadzy doszło w Siedliskach.

W czwartek 27 marca straż z Jonin usuwała drzewo przy remizie. W tym samym dniu straż z Ryglic została wezwana do otwarcia mieszkania przy ul. Boratyńskiego.

W środę 26 marca ochotnicy z Jonin usunęli niebezpiecznie zwisający konar nad drogą powiatową w kierunku Kowalowej. W tym samym dniu jednostka z Czermnej usunęła drzewo podgryzione przez bobry przy drodze powiatowej w kierunku Święcan. Także w środę miał miejsce pożar budynku mieszkalnego w Szynwałdzie koło kościoła.

We wtorek 25 marca ochotnicy z Błażkowej usunęli nachylone drzewo nad drogą gminną w kierunku Granic.

W poniedziałek 24 marca strażaków z Pilzna zadysponowano do pożaru sadzy w budynku przy ul. Kościuszki.

W minioną niedzielę jednostka straży z Pilzna wyjechała do pożaru trawy w Parkoszu. W tym samym dniu miał także miejsce pożar trawy w Zabłędzy. Z kolei ochotnicy z Tuchowa pomagali pogotowiu ratunkowemu oraz zostali wezwani do pożaru traw przy ul. Wołowej.

Tydzień temu w sobotę strażacy z Kowalowej usunęli plamę oleju na drodze powiatowej w kierunku Lubczy.

Czytany 1440 razy
Odsłon artykułów:
17371693

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…