poniedziałek, 01 maj 2017 10:48

3 Maja. Ryglicka Parada Orkiestr Dętych

Napisał

3 maja w Ryglicach będą miały miejsce rocznicowe uroczystości patriotyczne połączone z regionalnym konkursem orkiestr dętych.

Wydarzenie rozpocznie Msza św. w kościele parafialnym w Ryglicach o godz. 11. Po niej nastąpi przemarsz na ryglicki rynek, gdzie odbędą się dalsze uroczystości. W wydarzeniu uczestniczyć będą m.in. delegacje jednostek OSP z terenu gminy Ryglice oraz goście z węgierskiego Törökszentmiklós.

O godz. 14.30 rozpocznie się VIII Ryglicka Parada Orkiestr Dętych 2017 o puchar Burmistrza Ryglic, która stanowi jednocześnie eliminacje 40. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2017 dla powiatów: dąbrowskiego i tarnowskiego  3 maja 2017r. godz. 14.30.

W przemarszu i na scenie zaprezentują się następujące zespoły: Orkiestra OSP z Siemiechowa, Orkiestra Dęta OSP z Żurowej, Orkiestra Dęta OSP z Rzepiennika Strzyżewskiego, Sanktuaryjna Orkiestra Dęta z Tuchowa, Parafialna Orkiestra Dęta - Siedliska Tuchowskie, Orkiestra z Woli Mędrzechowskiej, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Ośrodka Kultury w Ryglicach Filia w Zalasowej, Big Band z Rzepiennika Strzyżewskiego. Pod koniec imprezy wystąpi orkiestra dęta z Törökszentmiklós.

Május 3. Ryglice

Évfordulója 1791 alkotmányt. Ünnepe tűzoltók. Áttekintés a fúvószenekarok. Látogasson el Törökszentmiklós barátai.

Patronat medialny wydarzenia: Ryglice-okolice.pl

Czytany 2843 razy
Odsłon artykułów:
17461422

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…