czwartek, 15 grudzień 2016 09:33

W Skrzyszowie odnaleziono zaginionego

Napisał

Wczoraj popołudniu zakończono akcję poszukiwań zaginionego mieszkańca Skrzyszowa. Znaleziony w Wątoku 27-latek nie żył.

27-letni mężczyzna, mieszkaniec miejscowości Skrzyszów, był poszukiwany od poniedziałku 12 grudnia. Jak poinformował nas asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji, we wtorek były prowadzone zakrojone na szeroką skalę poszukiwania policji i straży w pobliżu miejsc, w którym mężczyzna był ostatnio widziany i gdzie mógł ewentualnie poruszać się. Niestety działania nie przyniosły skutku. Wczoraj tj. w środę 14 grudnia, nastapił zwrot akcji. Ktoś w pobliżu Wątoku w Skrzyszowie znalazł parasol, który należał do zaginionego mężczyzny. Policjanci natychmiast ruszyli do poszukiwań w tym miejscu. Okazało się, że ok. 16:30 niedaleko mostku znaleziono ciało zaginionego, całkowicie zatopione w wodzie. Mężczyzna nie żył.

Policjanci, którzy byli na miejscu, wstępnie nie stwierdzili działań osób trzecich. Wkrótce zostaną przeprowadzone badania patamorfologiczne stwierdzające, co było przyczyną śmierci.

Jak informuje mł. bryg. Paweł Mazurek z tarnowskiej Państwowej Straży Pożarnej, akcję do godziny 19.00 wspomagali strażacy PSP Tarnów i OSP Skrzyszów.

Czytany 6703 razy
Odsłon artykułów:
17371638

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…