wtorek, 23 sierpień 2016 12:19

Wypadki, pożary, szerszenie

Napisał

Kronika strażacka.

We wtorek 23 sierpnia w Parkoszu na drodze krajowej 94 miał miejsce wypadek dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego. W akcji brali udział strażacy z Pilzna i PSP Dębica. Dzień wcześniej uczestniczyli w akcji ratowniczej przy wypadku w Podgrodziu, gdzie miał miejsce wypadek jednego samochodu osobowego. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w Korczynie. Więcej: Dwie ofiary śmiertelne w wypadku koło Biecza.

W poniedziałek 22 sierpnia strażacy z Pilzna dwa razy usuwali gniazda szerszeni - w Zwierniku i Strzegocicach. Z kolei 16 sierpnia strażacy z Lubczy usuwali gniazdo szerszeni na obiekcie sportowym Orlik w Kowalowej.

W sobotę 20 sierpnia po godzinie 18 doszło do wypadku na ulicy Ryglickiej w Tuchowie. Samochód Skoda Fabia dachował po uderzeniu w przydrożne drzewo. Kierowca o własnych siłach opuścił samochód i prawdopodobnie nie poniósł większych urazów. W akcji uczestniczyli strażacy z Tuchowa.

Strażacy z Lubczy w minionych dniach dwukrotnie gasili ściernisko (14 i 16 sierpnia). W jednym przypadku interweniowała policja w związku z podejrzeniem celowego podpalenia, które jest surowo karane. Do pożaru doszło w miejscowości Lubcza - Granice Środkowe oraz w Lubczy za cmentarzem.

Czytany 2110 razy
Odsłon artykułów:
17367688

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…