czwartek, 11 sierpień 2016 10:35

Gazeta "Nasza Wieś Zabłędza"

Napisał

Wieś Zabłędza ma własną gazetę „Nasza Wieś Zabłędza” – właśnie ukazał się jej dziewiąty numer.

Czasopismi wydawane jest raz w roku z okazji festynu sołectwa Zabłędza – dorocznych dożynek wsi. Dzięki sponsorom jest bezpłatna, a za pośrednictwem członków Rady Sołeckiej dociera do wszystkich mieszkańców.

Piszemy o sprawach, które nas dotyczą, o mieszkańcach, historii i teraźniejszości. Pokazujemy naszą wieś i mieszkańców wczoraj i dziś. To wpływa na budowanie poczucia tożsamości, odpowiedzialności za naszą małą ojczyznę

- podkreśla Krzysztof Jasiński pomysłodawca i wydawca gazety, mieszkaniec wsi Zabłędza.

Oto elektroniczna wersja gazety

Portal Ryglice-okolice.pl patronuje wydawnictwu

Czytany 2675 razy
Odsłon artykułów:
17521058

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…