wtorek, 22 marzec 2016 00:00

Nowy zarząd OSP gminy Szerzyny

Napisał

W minioną sobotę w Szerzynach odbył się gminny zjazd strażacki, na którym wybrano nowy zarząd OSP na kolejną pięcioletnią kadencję. Stanisław Gotfryd został prezesem, a Grzegorz Niziołek komendantem szerzyńskich ochotników.

Na zebraniu strażackim wybrano komisje, zaprezentowano sprawozdania z działalności zarządu minionej kadencji. Były też okolicznościowe przemówienia. W czasie zjazdu dokonano wyboru nowego zarządu, komisji rewizyjnej oraz delegatów do zarządu powiatowego ZOSP RP w Tarnowie.

Nowym prezesem gminnej OSP w Szerzynach został Stanisław Gotfryd z Szerzyn, a wiceprezesem Piotr Górski z OSP Czermna. Komendantem gminnym będzie teraz Grzegorz Niziołek z OSP Ołpiny.

W nowym zarządzie znaleźli się też m.in.: wiceprezes OSP Piotr Górski z Czermnej, skarbnik Cyprian Furman z Szerzyn - Podlesie, sekretarz Wojciech Bąk z Żurowej, przewodniczący komisji rewizyjnej Andrzej Zbylut z Ołpin. Delegatami do Zarządu Oddziału Powiatowego w Tarnowie wybrani zostali: Grzegorz Gotfryd - OSP Szerzyny i Krzysztof Bąk - OSP Żurowa, natomiast delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego w Tarnowie będą: Stanisław Gotfryd - OSP Szerzyny, Grzegorz Niziołek - OSP Ołpiny oraz Piotr Górski - OSP Czermna.

Szczegóły: ospzurowa.pl

Czytany 2362 razy
Odsłon artykułów:
17594804

Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…