środa, 04 marzec 2015 01:00

Lekarze rodzinni w CZT

Napisane przez Ogłoszenia, reklamy

W związku ze zmniejszeniem zakresu świadczeń w jednej z tuchowskich przychodni Centrum Zdrowia Tuchów zachęca mieszkańców do skorzystania z własnej oferty, w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Świadczenia lekarzy rodzinnych realizowane są przy ul. Szpitalnej 1. W przychodni do dyspozycji pacjentów pozostaje czterech lekarzy, tworzących listę deklaracji oraz dwóch lekarzy dodatkowych. Wszyscy oni są doświadczonymi medykami, cieszącymi się znakomitą opinią pacjentów.

Warto podkreślić, że w Centrum Zdrowia Tuchów dysponuje na miejscu bardzo rozbudowanym działem diagnostyki. Spółka zapewnia dostęp do: całodobowej pracowni analitycznej, badań tomografii komputerowej, RTG, USG. Pacjenci korzystają także z badań endoskopowych i z pracowni mammografii. Mają ponadto dostęp do 30 poradni specjalistycznych oraz do oddziałów szpitalnych i do zabiegów wykonywanych w ramach chirurgii jednego dnia. Znakiem firmowym spółki jest kompleksowość świadczeń na najwyższym poziomie w jednym miejscu.

Ponadto w ofercie Centrum Zdrowia Tuchów znajdują się całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Na stronie internetowej www.czt.com.pl można znaleźć wzory deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej oraz położnej podstawowej opieki zdrowotnej.

Wciąż poszerza się zakres świadczeń spółki i poprawiają się warunki realizacji poszczególnych usług. W ciągu 6 lat Centrum Zdrowia Tuchów przeznaczyło na inwestycje 16 milionów złotych. Ponad 5 milionów posłużyło do przeprowadzenia remontów i modernizacji budynków. Utworzono między innymi Oddział Chirurgii Jednego Dnia, jak i zaadoptowano w nowym miejscu Oddziały: Położniczy oraz Neonatologii. Ponad 10 milionów zainwestowano w ludzi, sprzęt i wyposażenie oraz w narzędzia informatyczne. Osoby, które chciały by się dowiedzieć więcej na temat szerokiego wachlarza świadczeń mogą korzystać z kompleksowej informacji o nich. Wystarczy zatelefonować pod nr : 14 65 35 295, 14 65 35 202, 14 65 35 250.

Czytany 1254 razy
Odsłon artykułów:
17518009

Odwiedza nas 356 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…