poniedziałek, 01 czerwiec 2015 02:00

Włamał się i okradł przychodnię

Napisał

Nie nacieszył się zbyt długo skradzionym łupem 42-letni mieszkaniec powiatu suskiego, zatrzymany dzięki szybkiej reakcji policjantów tarnowskiej „drogówki”.

W piątkowy wieczór mężczyzna włamał się do jednej z przychodni na terenie Tarnowa. Po sformowaniu drzwi szatni dosłał się do pomieszczenia biurowego i wykorzystując nieobecność personelu ukradł ze znajdującej się tam damskiej torebki kilkadziesiąt złotych. Niepokojące odgłosy obecności intruza usłyszeli jednak pracownicy placówki, którzy nakryli rabusia na gorącym uczynku. Jeden z nich udał się za spłoszonym włamywaczem, informując o całym zajściu policję. W teren ruszyły policyjne patrole. Będący najbliżej patrol „drogówki” zauważył w rejonie ulicy Bema podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Szybko okazało się, że jest to poszukiwana osoba.

Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Skradzione mienie zostało odzyskane. Właściciel przychodni oszacował starty powstałe w wyniku popełnionego przez 42-latka przestępstwa na blisko 350 złotych.

KMP Tarnów

Czytany 1272 razy
Odsłon artykułów:
17595362

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…