wtorek, 17 luty 2015 01:00

Tragiczny wypadek w Tarnowie

Napisał

Wczoraj rano, na ulicy Krakowskiej w Tarnowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, wyjeżdżająca z ulicy Stromej Toyotą kobieta, nie stosując się do sygnalizacji świetlnej, wjechała na skrzyżowanie z ulicą Krakowską i zderzyła się z jadącym w kierunku Krakowa samochodem marki Peugeot.

Wytrącony z toru jazdy Peugeot, wjechał na chodnik po prawej stronie drogi i z impetem uderzył w sygnalizator świetlny, po czym zatrzymał się w rowie. Na chodniku znajdowała się 67-letnia piesza. Kobieta na skutek poniesionych obrażeń ciała poniosła śmierć na miejscu.

Kierujący pojazdami przewiezieni zostali do szpitala. Ranna kobieta pozostała w nim na obserwacji, mężczyzna, który doznał ogólnych potłuczeń ciała, po udzieleniu pomocy medycznej opuścił szpital.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci z Komendy Miejskiej i prokurator. Zabezpieczyli ślady i dowody, które pomogą wyjaśnić przyczyny tragicznego zajścia. Droga w kierunku Krakowa, od momentu wypadku była zablokowana. policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem.KMP Tarnów

Czytany 2455 razy
Odsłon artykułów:
17594797

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…