poniedziałek, 26 styczeń 2015 01:00

Dwa dni weekendu i dwa wypadki

Napisał

Miniony weekend niestety nie należał do spokojnych. Na drogach powiatu tarnowskiego doszło do dwóch wypadków, w których życie straciła jedna osoba, druga została ranna.

Apel Tarnowskiej Policji

Ponownie apelujemy i prosimy wszystkich poruszających się po drogach kierowców o spokojną jazdę i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, a pieszych o ostrożność i zakładanie po zmroku elementów odblaskowych.
Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Miejmy świadomość, że w naszych rękach spoczywa los podróżujących z nami bliskich oraz osób, które spotykamy na drogach.

W sobotę tuż przed godziną 23:00 w Łęgu Tarnowskim, jadąca ulicą Tarnowską Oplem Astrą, w kierunku Tarnowa, 21-latka, najechała na leżącego na drodze mężczyznę. Pomimo podjętej przez załogę pogotowia ratunkowego reanimacji, nie udało przywrócić się funkcji życiowych 46-latka. W wyniku poniesionych obrażeń, nie posiadający stałego miejsca zameldowania mężczyzna zmarł. Bez urazów wyszła z wypadku kierująca oraz jadący wraz z nią 23-letni pasażer.

Na miejscu gdzie doszło do wypadku, czynności niezbędne do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku, wykonywali prokurator i policjanci z Tarnowa. W organizmie kierującej samochodem kobiety policjanci nie wykryli obecności alkoholu ani narkotyków.

Również w sobotę, kilka godzin wcześniej doszło w Tarnowie do wypadku.
Jadący ul. Chopina 59-letni kierowca Fiata Cinquecento, skręcając w lewo, w Aleję Solidarności , potrącił przechodzącą na zielonym świetle, przez oznakowane przejście dla pieszych kobietę. 62-latka, z urazem kręgosłupa i złamaną nogą przetransportowana została do szpitala. Zarówno ona jak i kierujący pojazdem byli trzeźwi.

KMP Tarnów

Czytany 1500 razy
Odsłon artykułów:
17594799

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…