środa, 07 styczeń 2015 01:00

Tragiczny finał poszukiwań 30-letniego tarnowianina

Napisał

Od kilku dni tarnowscy policjanci prowadzili działania poszukiwawcze zaginionego Adriana Ciochonia. Tuż po świętach 30-letni mieszkaniec Tarnowa wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Lwowskiej i od tego czasu ślad po nim zaginął.

Uwaga! drastyczna treść artykułu.

O jego zniknięciu zaniepokojona rodzina powiadomiła policję. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum, którzy od razu przystąpili do poszukiwania tarnowianina. W działania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny zaangażowanych zostało kilkudziesięciu policjantów. Informacja o zaginięciu przekazana została służbom na terenie całego kraju. O pomoc w upublicznieniu informacji o zaginionym poproszone zostały także media.

O akcji poszukiwania ukazała się informacja w portalu Ryglice-okolice.pl: Komenda Policji w Tarnowie poszukuje zaginionego mężczyzny

Czynności podjęte prze funkcjonariuszy w tym m.in. penetracja terenu oraz sprawdzenia miejsc, w których potencjalnie mężczyzna mógł przebywać, niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Tymczasem w poniedziałek przed południem, policjanci otrzymali informację o ujawnieniu przy Al. Tarnowskich w Tarnowie zwłok. Przechodząca obok lasu u podnóża Góry św. Marcina osoba, zauważyła wiszące na drzewie ciało mężczyzny. Niestety okazało się, że są to zwłoki poszukiwanego od kilku dni tarnowianina. Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa śledczych z prokuratorem na czele. Wykonane przez nich oględziny oraz inne czynności procesowe, pozwoliły wstępnie wykluczyć, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Dokładną przyczynę zgonu ma ustalić zarządzone przez prokuratora badanie sekcyjne.

KMP Tarnów

Czytany 1849 razy
Odsłon artykułów:
17511596

Odwiedza nas 355 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…